Весняне чтиво. 10 новинок українських видавництв

Поділитися

Весняне чтиво. 10 новинок українських видавництв

Весняне чтиво. 10 новинок українських видавництв Фото: Getty Images

У березні українські видавці підготували для книголюбів чимало цікавого. Тобі запропонують знайти шлях до самопізнання, керівників навчать управляти командою, а поціновувачі детективних історій не зможуть відірватися від гостросюжетних ліній до останньої сторінки. Ми підготували добірку найочікуваніших книжкових анонсів березня.

Мікаель Росс "Ноель"

Видавництво: "Видавництво"

Графічний роман художника-ілюстратора для підлітків і дорослих. Він про хлопця з порушеннями інтелектуального розвитку, який через життєві обставини змушений самостійно пізнавати світ. Це оповідь про реальну німецьку комуну, у якій повноцінно живуть і працюють люди з інвалідністю.

Ґаліт Атлас "Як подолати травматичний досвід"

 Видавництво: "Лабораторія"

У цій книжці психотерапевтка з багаторічним стажем поєднала власний досвід, історії своїх пацієнтів і основи психоаналізу, щоб продемонструвати, як наші нинішні страхи й проблеми пов'язані з емоційним спадком батьків, бабусь і дідусів. Написана доступно і з глибоким співчуттям, ця книжка проникає у найпотаємніші закутки людської психіки й допомагає віднайти шлях до зцілення.

Карен Мак-Квесчин "Місяцеве дитя" 

Видавництво: Vivat

Холодної січневої ночі головна героїня Шерон Лемке виходить надвір, щоб помилуватися місячним затемненням, і у вікні сусіднього будинку помічає маленьку дівчинку, яка миє посуд. Однак у родині Флемінґів немає дітей такого віку. Та навіть якби  були, то чому б їм займатися хатніми справами вночі? Згодом до Шерон переїжджає 18-річна Нікіта – вона теж помічає, як у сусідів коїться щось підозріле. Соціальні служби не беруться до справи, тож жінки починають самостійне розслідування.

Брюс Тулґен "Бути босом – легко. Покрокова інструкція, як керувати ефективно" 

Видавництво: "Наш формат"

Настільна книга для керівників. Якщо ти хоча б раз замислювався над тим, що не маєш достатньо часу керувати своїми підлеглими, або просто не любиш вступати в конфронтації – ця книжка для тебе. У ній автор порушує головну проблему сучасних керівників – епідемію неефективного менеджменту. Тулґен пропонує чіткі кроки, як стати сильним менеджером. Його меседж: бути босом – це нормально.

Марія Олекса "Перші"

Видавництво: "Віхола"

Дебютний роман журналістки Марії Олекси. Літній табір, помаранчевий светр, листи та прогулянки старим Києвом. 68 червня, їхнє літо не мало закінчитись ніколи. Але, звісно ж, так не буває. Світла історія про миттєвості, які ніколи не повторяться: перші поцілунки та перше кохання, безмежні мрії та плани на майбутнє. Історія двох юних людей – Равлика та Вла, які зустрілися надто рано, щоб зрозуміти, ким вони можуть стати одне для одного…

Томас Веделл-Веделлсборґ "У чому ваша проблема? Мистецтво нешаблонного мислення" 

Видавництво: Vivat

Якщо опанувати рефреймінг (уміння переформульовувати проблеми) і навчитися ставити запитання на етапі планування, то ухвалені рішення будуть ефективними, ідеї – креативними, а ризики – мінімальними. У цьому переконаний усесвітньо визнаний експерт з розв'язання проблем Томас Веделл-Веделлсборґ. Якщо і ти хочеш опанувати мистецтво рефреймінгу – гайда читати.

 Донато Каррізі "Ловець тіні"

Видавництво: Vivat

Маркус – фахівець з аномалій, що може побачити послання зла в найзаплутаніших злочинах. Сандра – інспекторка-криміналістка, чия робота полягає у фотографуванні місць, де сталося вбивство. Коли в Римі стаються моторошні злочини й місту загрожує жахлива небезпека, вони об'єднують зусилля, щоб спіймати чудовисько.

Але як це зробити без речових доказів та будь-яких підказок? Їм доведеться розкрити складну таємницю, дослідити Архів Гріхів та запізнатися з Дияволом.

Маркус Ґассер "Примхи пристрасті: Історії про книжки та кохання" 

Видавництво: "Видавництво Анетти Антоненко"

Байрон, Бронте, Ґете, Плат, Маркес... Відомі письменники та письменниці, які жили до нас, які кохали до нас. 15 історій про кохання в реальному світі та як його проживали королі пера минулого. Ця надзвичайна панорама історій кохання зі світової літератури нікого не залишить байдужим. Адже, зрештою, чи стали б ці письменники знаними на весь світ, якби в їхньому житті не вирували полум'яні емоції великого кохання?

Незламній. Поезія

Поезія: Павло Вишебаба, Ярина Чорногуз, Віталій Бирчак, Олег Вишиванюк, Юлія Жирохова, Таня-Марія Литвинюк, Юлія Вротна, Юлія Максимейко. 

Книга-альбом і збірка поезій. Про боротьбу, відвагу, про любов і незламність українців. Книга, в якій кожне слово пронизане силою і волею до свободи, а кожна світлина – емоціями, які переживаємо, які не маємо права забути.

Олександр Красовицький "10 розмов про майбутню Україну-2" 

Видавництво: "Фоліо" 

Цикл інтерв'ю з відомими українцями. Десять різних за віком, фахом та життєвим досвідом людей, патріотів, які об'єднані прагненням якнайшвидше перемогти агресора й відновити Україну. Ці люди багато зробили для нашої країни – під час Помаранчевої революції, на барикадах другого Майдану, в АТО й зараз, на полях битв російсько-української війни. Читач дізнається, яким для кожного зі співрозмовнників був перший день повномасштабної агресії рф і яким вони мріють побачити перший день довгоочікуваної Перемоги.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації