Вибір редакції "ТиКиїв" на Jager Music Awards 2024: відомі імена переможців премії

Вибір редакції "ТиКиїв" на Jager Music Awards 2024: відомі імена переможців премії Головна редакторка "ТиКиїв" Ольга Безсонова вручила нагороду "Вибір редакції" артистці Angela Verá, фото: Андрій Горб

Премія незалежної музичної сцени Jager Music Awards 2024 оголосила переможців у всіх номінаціях. Є серед них і нагорода "Вибір редакції" столичного медіа "ТиКиїв"!

Гаслом цьогорічної події став заклик "Майструймо гучну культуру". Премія заохочувала молодих виконавців робити свій вклад в українську музичну сцену, зокрема завдяки спеціальній нагороді "Майстерність року".

Фото: пресслужба Jager Music Awards

Вперше кавери на українські сучасні й народні пісні змагались в окремій номінації. Перемогу в "Майстерності року" серед каверів на сучасні треки отримав Anton Kramer з піснею "Знаєш, як болить" (Lama), а серед авторських версій народної музики — ЩукаРиба, Bunht та Yevhen Puhachov з піснею "То не ластовка".

Переможці в "Майстерності року" серед авторських версій народної музики — ЩукаРиба, Bunht та Yevhen Puhachov з піснею "То не ластовка", фото: пресслужба Jager Music Awards

Номінація "Майстерність року" — це відповідь премії на зацікавлення як артистів, так і слухачів українськими музичними надбаннями попередніх десятиліть.

Ми вирішили виокремити цю номінацію, щоб спонукати молодих музикантів ще глибше досліджувати нашу культурну спадщину, інтерпретувати й виражати своє авторське бачення, — коментує директорка з розвитку партнерських брендів компанії Bayadera Group, офіційного представника Jägermeister в Україні, Оксана Сахно.

Окрім тематичної номінації, переможців названо в трьох категоріях вже традиційної Young Blood: People's Choice (голосування слухачів на сайті), Jury's Choice (голосування експертної ради премії) та Brand Choice (вибір представників Jägermeister).

Фото: Андрій Горб

Артисти отримали грошові призи у розмірі 50 000 гривень, які зможуть витратити на розвиток своєї професійної музичної кар'єри або віддати на благодійність.

Переможці в номінації Young Blood People's — гурт YAD BAND, фото: пресслужба Jager Music Awards

Також столичне медіа "ТиКиїв" вручило додаткову спеціальну нагороду артистці Angela Verá "Вибір редакції", вона отримує ексклюзивне інтерв'ю на сторінках нашого медіа. 

Головна редакторка "ТиКиїв" Ольга Безсонова вручила нагороду "Вибір редакції" співачці Angela Verá, фото: Андрій Горб

Ми знаємо, як для молодих виконавців важливо, щоб світ їх почув, тому хочемо підтримати Angela Verá та зробимо з нею інтерв'ю, аби познайомити нашу аудиторію з творчістю цієї талановитої артистки, — прокоментувала нагороду головна редакторка "ТиКиїв" Ольга Безсонова. 

 Angela Verá, фото: Андрій Горб

Jager Music Awards 2024 повернулись після двох років перерви з оригінальним форматом премії та важливою місією — допомогти молодим музикантам  майструвати гучну культуру. 

Фото: пресслужба Jager Music Awards

За словами організаторів, мета цьогорічної премії — підтримати українську музичну сферу, яка сильно ослабла через війну. В першу чергу — молодих виконавців, майбутнє і теперішнє нашої музики й культури.

Фото: Андрій Горб

Тематика Jager Music Awards 2024 дуже символічна — майстрування культури. Організатори залучили слухачів, артистів і журі до процесу творення музичної історії "тут і зараз". 

Переможець в номінації "Колаба року" —
NAZVA. Альбом "Гурма", фото: Андрій Горб

Після двох років перерви Jager Music Awards 2024 повернулись з оригінальним форматом премії та важливою місією — допомогти молодим музикантам майструвати гучну культуру. 

Артистом року за версією Jager Music Awards став OTOY, а за "Трек року" — "Герої вмирають" нагороду отримала СТАСІК, фото: пресслужба Jager Music Awards

Побачити оголошення молодих переможців, відчути нове звучання альтернативної сцени й надихнутись живими виступами Andrii Barmalii, Юлі Юріної, S.I. PROCESS, Renie Cares, Anton Kramer і Maxandruh можна на YouTube каналі премії. 

Отже, всі переможці Jager Music Awards 2024:

 • Артист(-а) року — OTOY
 • Трек року — СТАСІК "Герої вмирають"
 • Відео року — Andrii Barmalii "я нормально"
 • Колаба року — NAZVA. Альбом "Гурма"
 • Явище року — Василь Байдак. Креативні музичні збори 
 • Лейбл року — kontrabass promo 
 • Майданчик року — !FESTrepublic 
 • Журналіст(-ка) року — Олексій Бондаренко 
 • Майстерність: сучасні пісні — Anton Kramer "Знаєш, як болить" (Lama) 
 • Майстерність: народні пісні — ЩукаРиба, Bunht, Yevhen Puhachov "То не ластовка" 
 • Young Blood Jägermeister Choice — Renie Cares, A04F feat. JorDee, Alexjazz 
 • Young Blood Jury Choice — Sophième, YARIMA, Drum&Tuba Band 
 • Young Blood People's Choice — OKAZIA, Angela Verá, YAD BAND
Фото: пресслужба Jager Music Awards

Бажаємо всім артистам творчої наснаги, і скоро познайомимо тебе з "Вибором редакції" "ТиКиїв" Аngela Verá!

Читай також: Арсен Мірзоян: "У воєнні часи вберегти треба все — країну, родину, кохання, життя та його сенс"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації