"20 днів у Маріуполі" та "Памфір" перемогли на кінофестивалі у США
!["20 днів у Маріуполі" та "Памфір" перемогли на кінофестивалі у США](/media/338193870_538628831757507_8638098266506512104_n.jpg)
Дві українські стічки отримали нагороди на 47-му Міжнародному кінофестивалі у Клівленді, США. Про що повідомили на сайті премії.
У номінації Standing Up змагалися фільми про справедливість, важливі суспільні події та активізм. Нагороду отримав документальний фільм "20 днів у Маріуполі" українського журналіста Мстислава Чернова. Стрічка розповідає про блокаду Маріуполя й злочини росіян.
У категорії "Фільми з Центральної та Східної Європи" відзначили українську стрічку "Памфір". Це повнометражний ігровий дебют режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука. Кіно розповідає про українців – хто ми і які ми. Також стрічка присвячена взаєминам у сім'ї. Одна з багатьох сюжетних ліній розкриває питання, на що ми здатні заради своїх рідних.