50 кнопок термінового виклику поліції розмістили на вулицях Києва

Поділитися

50 кнопок термінового виклику поліції розмістили на вулицях Києва

50 кнопок термінового виклику поліції розмістили на вулицях Києва Фото: фейсбук Управління поліції охорони в місті Києві

У Києві в місцях великого скупчення людей встановили кнопки виклику поліції. Про нововведення повідомили в Управлінні поліції охорони.

Відтак при небезпеці можна швидко викликати наряд поліції без застосування ґаджета. Правоохоронці прибувають на виклик за лічені хвилини.

В Управлінні зазначають, що кнопка термінового виклику поліції є одним з найбільш дієвих засобів протидії злочинності. Стан тривожних кнопок цілодобово фіксують кваліфіковані співробітники за пультом централізованого спостереження.

У разі надходження сигналу про спрацювання оператор скеровує на об'єкт найближчий наряд реагування поліції охорони, яка патрулює територію міста. Після прибуття поліціянти оперативно з'ясовують причину надходження тривожного сповіщення та вживають заходів щодо затримання правопорушників, – повідомляють в Управлінні поліції охорони.

Адреси з розташуванням кнопок термінового виклику поліції можна знайти за посиланням

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
photo_2022-12-29_13-46-26.jpg - Ольга Соломаха
Твій персональний гід найактуальнішими та найцікавішими новинами Києва. Зі мною ти першим дізнаватимешся про головне в усіх сферах столичного життя.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації