Дизайнерам: добірка безплатних лекцій від Марафону Креативної Практики

Поділитися

Дизайнерам: добірка безплатних лекцій від Марафону Креативної Практики

Дизайнерам: добірка безплатних лекцій від Марафону Креативної Практики Фото: Марафон Креативної Практики

З 4 квітня 2022 року щотижня триває Марафон Креативної Практики. Що це таке?

"Марафон Креативної Практики" – це ініціатива команди CASES, соціальної мережі та EdTech-платформи, в межах якої фахівці креативних індустрій проводять безплатні лекції на підтримку ЗСУ за участі фонду "Повернись живим".

Головна задача Марафону – з одного боку, підтримати людей, надихати їх працювати та не зупиняти власний розвиток попри війну, а з іншого – допомогти ЗСУ, волонтерам та всім, хто наближає перемогу України.

Ми склали добірку лекцій з Марафону, присвячених типографії та розробці айдентики. Лекції будуть цікаві тим, хто працює в галузі дизайну або просто цікавиться створенням логотипів та шрифтами, зокрема українськими.

Мистецтво леттерінгу

Катя Яцушек, графічна дизайнерка та ілюстраторка, присвятила свою лекцію мистецтву леттерінгу. У ній фахівчиня пояснила, чому леттерінг та каліграфія – це не одне й те саме й розповіла про ключові етапи створення мальованих літер.

Скільки українських шрифтів потрібно для щастя

Андрій Шевченко, український шрифтовий дизайнер і каліграф, створює шрифти з 2005 року. Вони використовуються для українських вебсайтів, друкованої продукції та навіть для міської комунікації: Шевченко був у команді дизайнерів, які розробляли шрифти для Маріуполя та Дніпра. 

А ще Андрій запускає ініціативи, в межах яких за допомогою шрифтів збирає кошти на хороші справи: наприклад, на фінансування добровольчого парамедичного батальйону "Госпітальєри".

Як напис перетворити на логотип

Шрифтовий дизайнер, засновник та артдиректор "АльфаБраво" Кирило Ткачов присвятив свою лекцію типографії й поділився, як напис можна перетворити на логотип.

Шрифтовий патріотизм

Завершує добірку надзвичайно актуальна сьогодні лекція Євгена Садка, засновника та керівника шрифтового вебсервісу Rentafont. Тема виступу – шрифтовий патріотизм. Фахівець розповідає, чому важливо використовувати українські шрифти, де їх шукати та як позбутися російського впливу на український дизайн.

Більше корисних лекцій можна подивитися тут.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
IMG_8020.JPG - Андрій Блінов
Редактор і SMM проєкту. Моє серце б’ється у ритмі столиці, завжди в курсі важливих подій міста.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації