"Дві Марії": у Софії Київській представлять роботи відомих українських художниць наївного мистецтва

"Дві Марії": у Софії Київській представлять роботи відомих українських художниць наївного мистецтва Фото: Ілля Прокопенко

У Національному заповіднику "Софія Київська" 21 листопада о 16:00 відкриють виставку "Дві Марії", яка присвячена творчості двох українських художниць наївного мистецтва: Марії Примаченко та Марії Галушко. Про це повідомили в Міністерстві культури та стратегічних комунікацій.

Відвідувачі побачать роботи двох Марій з фондової колекції Національного музею народної архітектури та побуту України, які раніше не були презентовані аудиторії.

В одному просторі будуть поєднані майже 100 унікальних творів художниць із сучасним дизайном та сценографією Олега Волосовського й Loft buro (команди архітекторів, дизайнерів та художників, які спеціалізуються на створенні комфортних мистецьких просторів).

Виставку доповнять роботи артпроєкту "Наїв ковчег". Скульптурні інсталяції були створені майстром Олексієм Шевчуком. Це солом'яні фігури фантастичних звірів за мотивами живописних робіт Марії Примаченко.

  • ДЕ? Вул. Володимирівська, 24 (Хлібня)
  • КОЛИ? З 22 листопада 2024 року до 12 січня 2025 року
  • СКІЛЬКИ? За вартістю вхідного квитка у заповідник

Марія Примаченко і Марія Галушко — видатні українські художниці, які здобули світову славу й визнання. Вони ввійшли до "Всесвітньої енциклопедії художнього наїву". Яскраві, життєствердні образи обох художниць як ніколи потрібні людям, адже вони дарують радість і душевні сили, змушують подивитися навколо з надією і вірою в неодмінну перемогу добра та краси, зазначили в Міністерстві культури та стратегічних комунікацій.

Раніше, ТиКиїв повідомляв, що у ТРЦ Gulliver відкрилася благодійна фотовиставка "Ширше" про врятованих тварин із прифронтових територій. Відвідувачі можуть побачити фото собак, які шукають сім'ю і тепло.

Читай також: "Гід на тиждень: куди піти в Києві 18-24 листопада"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації