Юний бучанець отримав бронзову медаль на чемпіонаті Європи

Юний бучанець отримав бронзову медаль на чемпіонаті Європи Фото: Бучанська міська рада

Наймолодший спортсмен збірної України з кікбоксингу бучанець Матвій Куявець здобув бронзову медаль на чемпіонаті Європи з кікбоксингу WAKO у Стамбулі. Про це повідомляє Бучанська міська рада.

Спортсмен

Зазначається, що серед спортивних здобутків Матвія вже є дві бронзові нагороди. Тож, враховуючи його попередні успіхи на кубках Світу та Європи у цьому році, хлопець очолив світовий рейтинг у своїй категорії.

Спортсмен

Загалом на цьогорічному чемпіонаті Європи з кікбоксингу WAKO змагалися понад 2000 спортсменів із 38 країн світу. Команда із України посіла шосте загальнокомандне місце, виборовши 45 медалей.

Читай також: Житель Бучі Олег Даценко, відомий під позивним "Дацик", отримав відзнаку "Золотий хрест" від Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного.