Київські активісти створили імпровізовану виставку, присвячену знищеним пам'яткам культури
![Київські активісти створили імпровізовану виставку, присвячену знищеним пам'яткам культури](/media/photo1692259082.jpeg)
Активісти пам'яткоохоронного хабу "Цегла" влаштували імпровізовану фотовиставку "Культурний геноцид". На світлинах зображені історичні будівлі, зруйновані російськими окупантами в ході збройної агресії проти України. Про це повідомили у телеграм-каналі "ЦЕГЛА".
Невипадковим є і місце розташування виставки. Фото розклеїли на паркані біля історичного будинку на вул. Набережно-Хрещатицькій, 13. Цю будівлю хочуть знести, а замість неї збудувати готель.
![](/media/ckeditor_uploads/2023/08/17/photo1692258997.jpeg)
У такий спосіб активісти хочуть привернути увагу до проблеми знищення історичних пам'яток в Україні. Як і тих, що знищили росіяни, так і тих, що стали жертвами злочинів забудовників.
Раніше "ТиКиїв" писав, що столичні активісти забили на сполох через масове вирубування старих дерев у парку НТУУ КПІ. Подробиці цього скандалу читай за посиланням.