Цінності з "Межигір’я" та "Сухолуччя" передадуть пограбованим росіянами музеям

Поділитися

Цінності з "Межигір’я" та "Сухолуччя" передадуть пограбованим росіянами музеям

Цінності з "Межигір’я" та "Сухолуччя" передадуть пограбованим росіянами музеям Фото: uk.wikipedia

Вищий антикорупційний суд передав історико-культурні та матеріальні цінності з резиденції "Межигір'я" та мисливського будинку "Сухолуччя" у власність держави. Про це повідомили в Міністерстві культури та інформаційної політики України.  

Межигір'я
Фото: igotoworld
Межигір'я
Фото: igotoworld

Міністерство культури та інформаційної політики назначено органом, який відповідатиме за вилучені культурні цінності – 537 предметів. Майже всі вони становлять високу культурну та мистецьку цінність.

Межигір'я
Фото: igotoworld

Вилучені культурні цінності мають належати всім українцям. Збереження цих предметів для суспільства, їх вивчення й публічне представлення – абсолютний пріоритет нашої національної музейної політики, – сказав Олександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики України. 

Наразі всі цінні предмети зберігаються в Національному художньому музеї України. Далі МКІП має ухвалити рішення про передавання цінностей для постійного зберігання у конкретних закладах. Олександр Ткаченко повідомив, що об'єкти планують передати музеям, що зазнали руйнувань внаслідок російської агресії, та тих, які пограбували росіяни.

Серед вилучених цінностей:  

Вимкнути перевіркуПреміум порадиВимкнути перевіркуПреміум порадиВимкнути перевіркуПреміум поради Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації