Михайло Діанов задонатив 400 тис. грн на проєкт "Дитинство без війни"

Михайло Діанов задонатив 400 тис. грн на проєкт "Дитинство без війни" Фото: проєкт "Дитинство без війни"

Оборонець Маріуполя Михайло Діанов підтримав проєкт "Дитинство без війни", амбасадоркою якого є Оля Полякова, та задонатив 400 тис. грн.

Михайло Діанов
Фото: Михайло Діанов

Грошову допомогу українським дітям легендарний морпіх переказав з особистих коштів, які йому задонатили на лікування. Кошти будуть спрямовані на підтримку дітей-сиріт, евакуйованих з України на період війни, у межах проєкту Благодійного Фонду Руслана Шостака. А саме на медичне обстеження та лікування. 

Я дуже вдячний усім, хто зробив донати на моє лікування. У межах проєкту "Дитинство без війни" вирішив перерахувати 400 тис. грн ваших коштів на допомогу та лікування українським дітям у Туреччині, які вимушено залишили країну через війну. Зараз вони далеко від дому, їм складно, вони потребують лікування та нашої підтримки, – розповів Михайло Діанов.  

У листопаді минулого року Оля Полякова стала амбасадоркою благодійного проєкту "Дитинство без війни", який опікується дітьми-сиротами. І тепер вона активно популяризує проєкт в Україні та за кордоном.

Дитинство без війни
Фото: інстаграм childhoodwithoutwar

Оля та Михайло уже плідно співпрацювали в межах попередніх благодійних проєктів. Тож і цього разу Діанов підтримав Олю та дітей, якими вона опікується.

Завдяки коштам, які перерахував Михайло, всі дітки благодійного проєкту «Дитинство без війни» впродовж пів року своєчасно отримуватимуть якісну медичну допомогу та додаткове обстеження. Михайле, щиро дякую тобі за велике добре серце! – коментує Оля Полякова. 

0 / 0

Загалом проєкт "Дитинство без війни" Фонду Руслана Шостака залучив 3,9 млн євро на переїзд і проживання в Туреччині приблизно 2000 українських дітей-сиріт. Зараз більшість дітей живе у готелях на березі Середземного моря з повним пансіоном і медичною страховкою. Вони навчаються в українських школах онлайн і відвідують додаткові курси для розвитку талантів.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації