Мобільний оператор "Київстар" підвищує абонплату: кому і на скільки

Мобільний оператор "Київстар" підвищує абонплату: кому і на скільки Фото: Unsplash

З 01 грудня 2022 року мобільний оператор "Київстар" підвищує абонплату та збільшує обсяг послуг, що входять до пакета.

Про зміни умов для частини абонентів передплаченої та контрактної форми обслуговування компанія оголосила на своєму сайті.

ТиКиїв розкаже, кому піднімуть абонплату та на які зміни слід очікувати. 

Причини здорожчення послуг

У своїй заяві компанія заявила, що від початку року "Київстар" інвестував понад 3 млрд 500 млн гривень телеком інфраструктуру країни. Мобільний оператор відновлює зруйновані базові станції на звільнених територіях, вже побудував понад 430 нових по всій країні, закуповує більш потужні генератори та акумулятори для автономного живлення обладнання.  Все це і призвело до рішення підняти ціни на той чи інший тариф.


Як саме зміняться тарифи?

Контрактні абоненти (фізичні особи), які мають тарифні плани "Київстар 4G", "Smart", "Безлім" завчасно отримають SMS-повідомлення із деталями про нові умови. Обов'язково не пізніше, ніж за 7 днів до змін.

Абоненти передплати, в яких тарифні плани "Безлім Соцмережі", "Спілкування без меж", "Київстар Комфорт 2018" з 7 грудня отримають додаткові послуги. Наприклад,  додаткові 100 хвилин для дзвінків на інші мережі та/або 5 Гб мобільного інтернету. У середньому абоненти отримають у два рази більше хвилин або гігабайтів у тарифних планах, повідомляють у компанії.

З 01 грудня розмір щомісячної абонплати за тарифом передплати "Київстар Домашній 4G" також зміниться. Зараз вона складає 155 грн. Про нову ціну мобільний оператор повідомить додатково.


Контрактні абоненти, які мають підключену послугу "SIM для пристроїв", зможуть користуватися нею за 1 грн/день. Досі діяла акційна ціна 0,00 грн. Плата за тариф "Безлім" зросте зі 175 грн до 250 грн на місяць. А за тариф "Київстар 4G" — зі 150 грн до 250 грн на місяць.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації