На ярмарку у Нью-Йорку продали унікальну вазу бренду YAKUSH
![На ярмарку у Нью-Йорку продали унікальну вазу бренду YAKUSH](/media/I_am_%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D0%B5%D1%80_1200%D1%85675%D0%BF%D0%BA%D1%81_1.png)
На ярмарку I am u are у Нью-Йорку продали ексклюзивну вазу "Венера" українського бренду YAKUSH. Вилучені кошти будуть спрямовані на розвиток проєкту психологічної допомоги для жінок, які пережили насильство.
![Аукціон](/media/ckeditor_uploads/2023/03/28/photo1680012613-1.jpeg)
В українському ярмарку креативних людей у США брав участь Благодійний фонд Future for Ukraine.
![Аукціон](/media/ckeditor_uploads/2023/03/28/photo1680012613-3.jpeg)
У межах заходу відбувся благодійний аукціон, на якому представники фонду презентували унікальну вазу "Венера".
![Аукціон](/media/ckeditor_uploads/2023/03/28/photo1680012613.jpeg)
Наша нова колекція – про жінку як символ сили, рішучості, ніжності, материнства, ласки, кохання та пристрасті. Про кожну українку, яка за минулий важкий рік показала свою безстрашність та витривалість, зберігаючи при цьому тендітність і витонченість, – розповідають у YAKUSH.
Кожна така ваза представлена у єдиному екземплярі та має неповторне забарвлення. Одну з них за $5 000 придбав чоловік на ім'я Майкл Паркер. Його кошти будуть спрямовані на розвиток проєкту GIDNA, в межах якого надається психологічна допомога жінкам, які пережили сексуальне насильство від російських військових.
![Аукціон](/media/ckeditor_uploads/2023/03/28/4i5a3481.jpg)
Кожен з нас може змінити життя цих жінок. Простягнути їм руку допомоги, ставши частиною нашої програми. Для них ми створили безпечний простір, де світ стійкий і є відчуття, що життя триває. Простір, де є розуміння майбутнього, – розповіла голова ради "FFU Польща", волонтерка-кураторка зі стратегії та розвитку "FFU Україна" Олена Ніколаєнко.
Підтримати проєкт GIDNA можеш і ти, задонативши будь-яку суму на сайті Future for Ukraine у розділі "Кейси".
Варто зауважити, що під час аукціону Майкл Паркер придбав ще один лот – вазу українського бренду GUNIA з підписом президента України Володимира Зеленського та першої леді Олени Зеленської. За неї віддали $15 000. Кошти будуть спрямовані на відбудову шкіл у Чернігові.