На ярмарку у Нью-Йорку продали унікальну вазу бренду YAKUSH

На ярмарку у Нью-Йорку продали унікальну вазу бренду YAKUSH Фото: Future for Ukraine

На ярмарку I am u are у Нью-Йорку продали ексклюзивну вазу "Венера" українського бренду YAKUSH. Вилучені кошти будуть спрямовані на розвиток проєкту психологічної допомоги для жінок, які пережили насильство.

Аукціон
Фото: Future for Ukraine

В українському ярмарку креативних людей у США брав участь Благодійний фонд Future for Ukraine.

Аукціон
Фото: Future for Ukraine

У межах заходу відбувся благодійний аукціон, на якому представники фонду презентували унікальну вазу "Венера". 

Аукціон
Фото: Future for Ukraine

Наша нова колекція – про жінку як символ сили, рішучості, ніжності, материнства, ласки, кохання та пристрасті. Про кожну українку, яка за минулий важкий рік показала свою безстрашність та витривалість, зберігаючи при цьому тендітність і витонченість, – розповідають у YAKUSH. 

Кожна така ваза представлена у єдиному екземплярі та має неповторне забарвлення. Одну з них за $5 000 придбав чоловік на ім'я Майкл Паркер. Його кошти будуть спрямовані на розвиток проєкту GIDNA, в межах якого надається психологічна допомога жінкам, які пережили сексуальне насильство від російських військових.

Аукціон
Фото: Future for Ukraine

Кожен з нас може змінити життя цих жінок. Простягнути їм руку допомоги, ставши частиною нашої програми. Для них ми створили безпечний простір, де світ стійкий і є відчуття, що життя триває. Простір, де є розуміння майбутнього, – розповіла голова ради "FFU Польща", волонтерка-кураторка зі стратегії та розвитку "FFU Україна" Олена Ніколаєнко. 

Підтримати проєкт GIDNA можеш і ти, задонативши будь-яку суму на сайті Future for Ukraine у розділі "Кейси". 

Варто зауважити, що під час аукціону Майкл Паркер придбав ще один лот – вазу українського бренду GUNIA з підписом президента України Володимира Зеленського та першої леді Олени Зеленської. За неї віддали $15 000. Кошти будуть спрямовані на відбудову шкіл у Чернігові. 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації