На Київщині будують містечко для ветеранів і їхніх родин: житло зводять у хвойному лісі біля озера
![На Київщині будують містечко для ветеранів і їхніх родин: житло зводять у хвойному лісі біля озера](/media/%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%87%D0%BA%D0%BE_%D0%B4%D0%BB%D1%8F_%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%96%D0%B2.jpg)
На Київщині благодійники будують інклюзивний житловий комплекс для ветеранів з інвалідністю. Заселити перших мешканців планують наприкінці травня-початку червня. Про це повідомив голова Київської ОВА Руслан Кравченко.
![У хвойному лісі на Київщині будують містечко для ветеранів - фото](/media/ckeditor_uploads/2024/03/01/1.jpg)
Комплекс розташовуватиметься у мальовничому місці — хвойному лісі на березі озера. Тут мешкатимуть військові та їхні родини, які втратили житло внаслідок бойових дій, або ж їхні оселі залишилися на тимчасово окупованих територіях.
Площа кожного будинку складатиме 80 кв. метрів. В оселях зроблять ремонт, встановлять меблі, облаштують кухню, ванну та санвузол. Також у кожному будинку буде тераса для відпочинку і земельна ділянка в 4-5 соток.
![У хвойному лісі на Київщині будують містечко для ветеранів - фото](/media/ckeditor_uploads/2024/03/01/2.jpg)
Для реабілітації військових поруч відкриють амбулаторію. Буде і велика зона відпочинку зі сквером, спортивними та дитячими майданчиками, місцями для барбекю. На території містечка також облаштують велике протирадіаційне укриття на понад 100 людей.
Дітей військових до найближчих шкіл і садочків відвозитиме автобус. Його також придбають благодійники.
Раніше "ТиКиїв" писав, що в Ірпені відкриють великий хаб для ветеранів. Які послуги там надаватимуть — читай у нашій публікації.