На лівому березі Києва застосували екстрені відключення: чи будуть діяти обмеження влітку (оновлено)
На Лівому березі Києва екстрені відключення світла. Фото: ДТЕК
На лівому березі Києва за командою НЕК "Укренерго" застосували екстрені відключення електроенергії. Про це повідомляє ДТЕК у Telegram.
Мешканців закликають ощадливо використовувати електроенергію, щоб допомогти зберегти стабільність енергосистеми та зменшити навантаження на мережі.
Водночас в "Укренерго" попередили, що в липні та серпні в Україні можуть виникати аварійні відключення тривалістю до п’яти годин. Такий сценарій можливий у разі тривалого періоду високих температур, а також відновлення масованих російських атак на енергетичну інфраструктуру.
У компанії зазначають, що за відсутності нових ворожих ударів по енергосистемі Україна має високі шанси пройти літній період без запровадження обмежень для споживачів.
Енергетики також нагадують про важливість раціонального використання електроенергії, особливо в години пікового навантаження.
Станом на 14:06 екстрені відключення на Лівому березі скасовано.
У ДТЕК зазначають, якщо в твоїй оселі досі відсутнє світло, то можливо сталась локальна аварія.
Раніше ми розповідали, що комунальне підприємство "Київтеплоенерго" перерахувало платіжки за опалення за січень. Киянам нарахували на 40% менше з урахуванням відсутності послуги.
Читай також: Українці тепер можуть користуватися месенджерами через супутники Starlink Direct to Cell: що відомо