На Трухановому з'являться екостежки здоров'я

Поділитися

На Трухановому з'являться екостежки здоров'я

На Трухановому з'являться екостежки здоров'я Фото: kyivcity.gov.ua

На Трухановому острові уже навесні облаштують безпечні місця для активного відпочинку містян та гостей столиці. Про це повідомив начальник управління екології та природних ресурсів Олександр Возний.

Так звані стежки здоров'я  матимуть два маршрути протяжністю 14 та 10 кілометрів. "Жовті" та "сині" марковані маршрути призначені для скандинавської ходьби, бігу та катання на гірських велосипедах.  На них ти зможеш потрапити з боку Пішохідного або з Північного мосту. 

Наша мета – дати можливість киянам та гостям столиці отримати всі переваги заміського активного відпочинку, перебуваючи практично в центрі Києва. На відвідувачів екостежок чекатимуть чарівні озера, дубові та соснові ліси, піщані пляжі. Також передбачено декілька ефектних фотозон і зручних місць відпочинку. Переконаний, цей проєкт дозволить багатьом заново відкрити для себе київську перлину – Труханів острів, – поділився Олександр Возний.

Маршрут пройде повз ліси, піщаний пляж й озеро. На стартових та кінцевих точках екомаршрутів ти знайдеш вбиральні, пункти медичної допомоги та муніципальної охорони.

Возний переконує, що концепція екостежок передбачає мінімум людського втручання і максимум природи. Як бонусь обіцяють облаштувати фотозони і зручні місця для відпочинку. Щоб кияни змогли на собі відчути усі переваги заміського відпочинку і заново відкрити для себе Труханів острів. 

Відкриття стежок здоров'я заплановано на квітень цього року.   

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації