Перехід на зимовий час: як адаптуватися, щоб не було проблем зі здоров'ям

Перехід на зимовий час: як адаптуватися, щоб не було проблем зі здоров'ям Фото: freepik.com

У ніч на неділю, 27 жовтня, Україна переходить на зимовий час — стрілки годинників потрібно буде перевести на годину назад. Як підготуватися до переходу та адаптуватися після нього, щоб не було проблем зі здоров'ям, розповіли у КМДА з посиланням на столичних медиків.

Там кажуть, що особливо чутливими до переведення годинників є люди старшого віку та ті, хто має серцево-судинні захворювання. Вони можуть відчувати негативний вплив зміни часу на здоров'я.

Щоб полегшити "перехідний" період, лікарі радять частіше бувати на свіжому повітрі, не забувати про фізичну активність та не пропускати сніданки вранці. 

Крім цього, тим, хто має проблеми із серцево-судинною системою радять уважно контролювати тиск і не пропускати приймання призначених медикаментів. Ще можна порадитись зі своїм сімейним лікарем щодо можливих ризиків при переведенні годинників.

Загалом цими вихідними всім столичним мешканцям радять бути уважними до свого організму і не ігнорувати порад лікарів, щоб адаптація до нового часу пройшла комфортно й непомітно.

Нагадаємо, це переведення годинників мало б стати останнім для українців, адже Верховна Рада ухвалила законопроєкт, який скасовує перехід на "літній" час. Проте нещодавно стало відомо, що президент Володимир Зеленський не планує підписувати цей закон.

Читай також: "Зимовий чи літній: який час потрібен Україні"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації