Петиція до президента про заборону російської музики на стримінгах набрала необхідні голоси

Петиція до президента про заборону російської музики на стримінгах набрала необхідні голоси Фото: Unsplash

Петиція до президента про заборону поширення російськомовних пісень на стримінгових платформах в Україні набрала необхідну для розгляду кількість підписів.

Звернення створили 17 лютого, і станом на 21 лютого воно зібрало понад 28 000 голосів. Для розгляду достатньо було 25 000.

Автор петиції вимагає заборонити пісні російською мовою на стримінгових платформах Apple Music, Spotify та інших, незалежно від національності виконавця. На думку автора, російськомовна музика може нести "ідеї та послання, що шкодять українській ідентичності та формують негативне ставлення до нашої держави".

Крім того, прослуховуючи музику російських виконавців, українці сприяють фінансуванню агресора, адже музиканти отримають гроші за кожне прослуховування та сплачують із них податки, що йдуть до бюджету росії. З тих податків ворог потім фінансує свою армію та ракети, які обстрілюють українські міста. 

Також у петиції зазначають, що заборона на російськомовні пісні сприятиме розвитку та популяризації української музики та допоможе уникнути негативного впливу на молоде покоління.

Заборона на пісні російською мовою не обмежить свободу вибору громадян, оскільки українці зможуть насолоджуватись великою кількістю музики, виконаної іншими мовами. Це також відкриє нові можливості для популяризації музики інших народів, — додає автор.

Кабмін може внести зміни до законодавства, щоб заборонити російськомовну музику на стримінгах. Наприклад, запровадивши вимоги до платформ щодо музичного контенту, доступного в Україні. Або впровадивши правила ліцензування музики та зобов'язавши стримінги не надавати доступ до російськомовної музики.

Читай також: "Владу Києва просять скасувати сезонне підвищення швидкості до 80 км/год: причина"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації