Під час російського обстрілу було пошкоджено станцію метро "Лук'янівська"

Під час російського обстрілу було пошкоджено станцію метро "Лук'янівська" Фото: kyivcity.gov.ua

Під час російського комбінованого обстрілу столиці, який стався в ніч на 24 квітня, знову було пошкоджено станцію метро "Лук'янівська". Про це повідомляє пресслужба КМДА.

На станції пошкоджено скляний купол і фасад, ударною хвилею вирвало частину ДСП, посічено назву станції.

станція  метро Лук’янівська
Фото: t.me/novynylive

Наразі працівники метрополітену активно усувають наслідки ворожого обстрілу. Деякі ділянки вестибюля тимчасово огороджені. Водночас пасажирські перевезення відбуваються безпечно, станція працює згідно з графіком у звичному режимі.

Читай також: "Що буде зі станцією метро "Лук'янівська" в Києві після чотирьох ворожих обстрілів"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Щоденник загиблої Катерини Савенко з Маріуполя про російську облогу міста, видали окремою книгою: що відомо - 412x412
Новини

Юлія Любченко

Щоденник загиблої Катерини Савенко з Маріуполя про російську облогу міста, видали окремою книгою: що відомо

У віці 64 років пішов з життя український режисер, продюсер і сценарист Бата Недич - 412x412
Новини

Юлія Любченко

У віці 64 років пішов з життя український режисер, продюсер і сценарист Бата Недич

П'ять українських продюсерів увійшли до складу Американської кіноакадемії: хто вони - 412x412
Новини

Юлія Любченко

П'ять українських продюсерів увійшли до складу Американської кіноакадемії: хто вони

У Дії обрали поштову марку до Дня Незалежності: яка робота перемогла - 412x412
Новини

Юлія Любченко

У Дії обрали поштову марку до Дня Незалежності: яка робота перемогла

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації