Порушення правил паркування: на одній столичній локації оштрафували майже 40 водіїв

Порушення правил паркування: на одній столичній локації оштрафували майже 40 водіїв Фото: facebook.com/dtk.kievcity

На одній із локацій на Столичному шосе інспектори з паркування оштрафували 39 водіїв за порушення правил паркування. Про це повідомляє Департамент територіального контролю.

Усі порушники припаркували свої авто на зеленій зоні. Кожному з них інспектори виписали штраф 340 грн.

Закликаємо дотримуватися правил зупинки та стоянки! Столиця потребує відповідальних водіїв! — закликали в департаменті.

Читай також: "У Києві починають масові перевірки авто, що паркуються на місцях для людей з інвалідністю"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

У Карпатах молода пара врятувала двох осиротілих ведмежат: що з ними зараз - 412x412
Новини

Юлія Любченко

У Карпатах молода пара врятувала двох осиротілих ведмежат: що з ними зараз

LEGO подала до суду на українського виробника конструкторів через копії моделей Technic: що відомо - 412x412
Новини

Юлія Любченко

LEGO подала до суду на українського виробника конструкторів через копії моделей Technic: що відомо

Дах Успенського собору на території Києво-Печерської Лаври повністю законсервовано: фото - 412x412
Новини

Юлія Любченко

Дах Успенського собору на території Києво-Печерської Лаври повністю законсервовано: фото

Власник Лук'янівського ринку не звертався до КМДА щодо його відновлення: що відомо - 412x412
Новини

Юлія Любченко

Власник Лук'янівського ринку не звертався до КМДА щодо його відновлення: що відомо

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації