Поїзд до Одеси відправлятиметься під пісню MONATIK

Поїзд до Одеси відправлятиметься під пісню MONATIK Фото: facebook.com/MONATIK.Official

Щоденний фірмовий поїзд №105/106 "Чорноморець" Київ – Одеса – Київ вирушатиме і прибуватиме під пісню MONATIK "А що?". Про це артист повідомив на своїй сторінці в Instagram.

Цей хіт уже став новим народним гімном одеситів та гостей цього унікального міста на узбережжі Чорного моря! — написав він.

Дмитро Монатік та Укрзалізниця запустили спільну ініціативу, щоб зарядити пасажирів позитивними емоціями та енергією. Також це один зі способів популяризувати українську музику. 

Після того як MONATIK випустив трек "А що?", пісня потрапила в топи чартів і стала народним гімном Одеси. Кліп на цю пісню знімала відома українська режисерка Таню Муіньо.

Раніше "ТиКиїв" повідомляв, що "Океан Ельзи" випустив кліп на пісню "Мукачево" — це перший сингл із нового альбому.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Чемпіонат світу з футболу 2026: де дивитися пряму трансляцію - 412x412
Новини

Євгенія Катеринчак

Чемпіонат світу з футболу 2026: де дивитися пряму трансляцію

У Києві відновлюють екскурсії ретро-трамваєм, що курсуватиме Подолом - 412x412
Новини

Євгенія Катеринчак

У Києві відновлюють екскурсії ретро-трамваєм, що курсуватиме Подолом

FlixBus запустив перший внутрішній рейс Україною: якими містами він курсуватиме - 412x412
Новини

Євгенія Катеринчак

FlixBus запустив перший внутрішній рейс Україною: якими містами він курсуватиме

У Києві відкрили пам'ятний знак, присвячений Держспецзв’язку - 412x412
Новини

Євгенія Катеринчак

У Києві відкрили пам'ятний знак, присвячений Держспецзв’язку

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації