Проєкт "Трудолюб" закликає створювати вакансії для переселенців віком 50+

Поділитися

Проєкт "Трудолюб" закликає створювати вакансії для переселенців віком 50+

Проєкт "Трудолюб" закликає створювати вакансії для переселенців віком 50+ Фото: БФ "Життєлюб"

Благодійний фонд "Життєлюб" створив проєкт "Трудолюб", спрямований на допомогу вимушеним переселенцям у працевлаштуванні. 

Проєкт допомагає людям повірити в себе, подолати страх не знайти роботу через свій вік, а також дає змогу попрацювати з експертами, які вчать сучасним методам пошуку роботи тощо.

 

В базі "Трудолюбу" вже кілька тисяч переселенців, що шукають роботу. Це представники різних професій – кухарі, стоматологи, економісти, юристи, флористи, працівники відділів кадрів та бухгалтерії, вихователі дитячих садочків, тренери спортивної акробатики та стретчингу, представники сфери торгівлі та ті, в кого є досвід у банківській справі.

Проєкт "Трудолюб" існує чотири роки і за цей час створив тренд успішного працевлаштування людей старшого віку. В партнерстві з українськими бізнесами ми організовували курси з IT-спеціальностей, багато хто спробував себе у професіях, про які мріяв все життя, – став ландшафтним дизайнером, SMM-спеціалістом, web-розробником та багато ким ще, – каже засновниця фонду "Життєлюб" Тіна Ніколова (Михайловська).

"Трудолюб" шукає партнерів серед українських компаній, які готові надавати робочі місця вимушеним переселенцям віком 50+, брати їх на стажування або організовувати для них професійні курси. 

Звертатися до фонду можна за адресою: [email protected]

 

 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
IMG_8020.JPG - Андрій Блінов
Редактор і SMM проєкту. Моє серце б’ється у ритмі столиці, завжди в курсі важливих подій міста.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації