0:00/0:00

Російський обстріл пошкодив енергетичну інфраструктуру Києва

Російський обстріл пошкодив енергетичну інфраструктуру Києва Рятувальники на місці влучання. Фото: ДСНС Києва

Під час російської атаки в ніч проти четверга, 14 травня, пошкоджена енергетична інфраструктура Києва. Про це повідомляє пресслужба ДТЕК.

Так, у столиці внаслідок ракетно-дронового удару постраждала трансформаторна підстанція та високовольтна лінія ДТЕК.

Крім того, пошкоджений виробничий майданчик, спецтехніка та 29 автомобілів компанії. Наразі енергетики працюють над ліквідацією наслідків атаки.

Нагадаємо, внаслідок російського обстрілу Києва загинули семеро людей. Ще 40 людей постраждали, серед них немовля.

У Дніпровському та Дарницькому районах розгорнули штаби допомоги мешканцям, які постраждали внаслідок ворожої атаки цієї ночі. 

Читай також: Росія вдарила по Київщині: серед постраждалих дитина

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Маю журналістську освіту (2021), навчалась у Київському авіаційному інституті (раніше НАУ). У сфері медіа з 2019 року: була кореспонденткою, редакторкою титрів та трансляцій, створювала тексти для телеефірів, вела соціальні мережі й упродовж шести років пишу новини та матеріали різних тематик для новинних сайтів. У вільний час займаюсь спортом й танцями, люблю подорожувати.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації