Соціальна відповідальність у дії: як працюють "Магазини червоних цін" від ЕКО МАРКЕТ з постійно низькими цінами

Соціальна відповідальність у дії: як працюють "Магазини червоних цін" від ЕКО МАРКЕТ з постійно низькими цінами Фото: пресслужба ЕКО МАРКЕТ

Війна спричинила економічну кризу в Україні: через логістичні проблеми доставляти товари стало дорожче, а курс валют йде угору. Тож одним із ключових викликів для українського ритейлу залишається стримування цін на продукти, яке є особливо важливим на фоні економічної невизначеності та падіння доходів українців.  

Уряд продовжує застосовувати інструменти для регулювання цін на товари першої потреби, зокрема і на продукти. Та заохочує впровадження соціально відповідальних проєктів, що сприяють доступності товарів для українців. Закон дозволяє ритейлерам самостійно знижувати ціни на продукти, оптимізуючи ланцюги постачання, домовляючись із виробниками та застосовуючи гнучкі бізнес-моделі.

Окрім державних ініціатив, бізнеси також відіграють значну роль у стабілізації ринку та підтримці споживачів. Одним із соціально-відповідальних ритейлерів є ЕКО МАРКЕТ — мережа супермаркетів, яка ще у 2023 році започаткувала проєкт "Магазини червоних цін".

Фото: пресслужба ЕКО МАРКЕТ

Ця ініціатива передбачає зниження ціни на понад 60% товарів у 26 магазинах Києва, Київської області та Вінниці. Мета проєкту — підтримати українські родини у складних економічних умовах. Президентка мережі ЕКО МАРКЕТ Інна Мірошниченко пояснює:

Коли ми запускали проєкт, то розуміли — це не тимчасова акція, а довгострокова стратегія. Низькі ціни приваблюють більше покупців, збільшують обсяги продажів, що дозволяє нам підтримувати такий формат на постійній основі. Це створює ситуацію, коли виграють всі: покупці отримують доступні ціни, а бізнес — стабільний потік клієнтів.

Соціальний проєкт "Магазини червоних цін" не лише допомагає споживачам, але й демонструє позитивний економічний ефект для бізнесу. До прикладу, попри зниження цін на певні категорії товарів, середній чек покупців у "Магазинах червоних цін" на 19% вищий, ніж у звичайних магазинах мережі. А кількість товарів у ньому зросла на 21%. Це свідчить про те, що споживачі, зацікавлені доступними цінами, готові купувати більше за одне відвідування супермаркету.

ЕКО МАРКЕТ має можливість знижувати ціни через оптимізацію логістики та укладання вигідних контрактів з постачальниками. Це дозволяє діяти в межах законодавства, одночасно сприяючи стабілізації ринку та підтримуючи конкурентоспроможність, — розповіла Інна Мірошниченко.

Фото: пресслужба ЕКО МАРКЕТ

Проєкт "Магазини червоних цін" від ЕКО МАРКЕТ є прикладом успішної реалізації соціально відповідальної стратегії, яка не лише допомагає українським родинам заощаджувати, але й приносить економічні вигоди для бізнесу. У 2025 році, коли інфляція продовжує тиснути на ринок, такі ініціативи стають особливо актуальними.

Як зазначила Інна Мірошниченко, низькі ціни допомагають збільшувати потік клієнтів, що дозволяє компанії підтримувати цей формат у довгостроковій перспективі та активно працювати в напрямку масштабування проєкту.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації