Стали відомі переможці конкурсу "Повний Короткий": вони отримають кошти на створення фільмів

Стали відомі переможці конкурсу "Повний Короткий": вони отримають кошти на створення фільмів Фото: Unsplash

Міжнародне журі визначило чотирьох переможців та переможниць конкурсу "Повний Короткий", які отримають по 20 000 доларів на створення своїх короткометражних фільмів.

Конкурс започаткували платформа RIBBON та організація Decentralized Pictures за ініціативи її співзасновника, режисера й сценариста Романа Копполи, та продюсерки "Групи Кінотрон" Люби Кнорозок.

Міжнародні експерти розглянули 241 конкурсну заявку та сформували шортліст фіналістів. А чотирьох переможців обрали на основі голосування журі. Під час оцінювання заявок журі враховувало оригінальність художнього бачення, володіння короткометражною формою та рейтинги проєктів, сформовані за підсумками голосування спільноти Decentralized Pictures.

Переможцями стали:

  • Анімаційний проєкт "Оазис хороших речей" режисерки Анастасії Фалілеєвої. Свій майбутній фільм авторка описує як "світлу печаль невідворотного плину часу".
  • Проєкт ігрового фільму "Земля" режисерки Лади Копитової. Сюжет розповідає про те, як після початку повномасштабної війни літню українку зупиняють на митному контролі у Великій Британії, бо вона намагається привезти із собою банку з українською землею.
  • Документальний проєкт "На стрімкій скелі" режисера Тараса Співака. У центрі історії — журналіст і депутат Володимир, який понад тридцять років документує життя в Криму: від розпаду СРСР до повномасштабного вторгнення росії в Україну. Особистий погляд по-новому структурує події, які призведуть до великої війни. 
  • Документальний проєкт "Білі скелі Вінниці" режисерки Кароліни Ускакович. Це розповідь про покинутий хімічний завод, територія якого розкриває приховані екологічні історії та стає несподіваним прихистком життя в серці українського міста.

Читай також: "Кінофестиваль "Молодість" покаже італійські фільми у столичному кінотеатрі: програма"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації