Стартувало передзамовлення книги із серії "Історії українських митців" про Ніла Хасевича

Стартувало передзамовлення книги із серії "Історії українських митців" про Ніла Хасевича Фото: пресслужба Projector Publishing

Видавництво Projector Publishing запустило передзамовлення другої книги із серії "Історії українських митців", головним героєм якої став український художник-графік Ніл Хасевич.

Хасевича називають "головним дизайнером" УПА, з якою він тісно співпрацював. Попри складне й трагічне життя, він завжди залишався активним учасником тогочасного мистецького процесу. У книзі Ніл Хасевич представлений не лише як політичний і громадський діяч першої половини XX століття, а і як талановитий митець, який транслював українські національні ідеї у своїх роботах.

0 / 0

Авторка видання — Марчела Можина, дослідниця і шрифтова дизайнерка, яка на основі літерацій Ніла Хасевича розробила шрифт "Воля" (він є частиною нової айдентики ЗСУ).

Настав час по-новому подивитись на постать Ніла Хасевича та нарешті повернути йому місце в пантеоні українських культурних діячів, — каже Марчела Можина.

У Projector Publishing додають, що постать Ніла Хасевича особливо актуальна зараз, в умовах продовження російської агресії проти України. Адже він є рольовою моделлю для багатьох українців.

Книга "Історії українських митців. Ніл Хасевич" вибудована як пригодницька кіносага, в якій авторка епізод за епізодом відтворює життя митця. Окрім нової інформації, читачі знайдуть у книзі раніше неопубліковані роботи та фотографії, а також есе, що занурять в тогочасний контекст: політичну боротьбу, мистецькі об'єднання, еміграцію. Також видання міститиме практичні розділи зі шрифторобства від Марчели Можиної.

Передзамовлення книги доступне за посиланням

"Історії українських митців" — серія книг про життя та творчість українських митців і мисткинь XX століття. Кожна книга розкриває їх як особистостей зі своїми талантами та творчими пошуками, внутрішніми ваганнями та сміливими рішеннями. 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації