Суд не задовольнив апеляцію за авторським правом архітектора "Квітів України"

Поділитися

Суд не задовольнив апеляцію за авторським правом архітектора "Квітів України"

Суд не задовольнив апеляцію за авторським правом архітектора "Квітів України" Фото: "Квіти України"

Апеляційний суд не задовольнив апеляцію з авторського права архітектора будівлі "Квіти України". Про це повідомили в спільноті "Зберегти Квіти України". 

Ми ще чекаємо обґрунтування рішення суду – його не озвучили та нададуть за 10 днів. Проте ми не зупиняємося і йдемо до Верховного суду. Забудовник налаштований серйозно, але й пан Левчук  впертий, бо не сумнівається у своїй правоті, – кажуть активісти. 

Нагадаємо, раніше Київський апеляційний суд переніс розгляд справи щодо порушення забудовником авторських прав архітектора "Квітів України" Миколи Левчука на 6 березня 2023 року. Про це розповіла громадська активістка ініціативи "Зберегти Квіти України", донька архітектора Анастасія Левчук.

Наші адвокати заздалегідь уточнили, чи буде засідання, і отримали інформацію, що всі три судді на місці. Але вже сьогодні (6 лютого. – Прим. ред.) у суді приблизно через 30 хвилин після запланованого початку засідання ми дізналися, що одна із суддів у відпустці й усі її справи переносяться, – розповіла Анастасія Левчук.

У Мінкульті заявляли, що будівля "Квіти України" залишається культурною пам'яткою та має охоронний статус. 

Квіти України
Фото: vechirniy.kyiv

"Квіти України" – будинок на вулиці Січових Стрільців, 49, зведений у 1983-1985 роках за проєктом архітектора Миколи Левчука. Уже за рік "Квіти України" відзначили премією Спілки архітекторів і надали їй статусу "Будівля року". Там була оранжерея для флористів і квітковий магазин. Утім, наразі будівля перебуває у приватній власності.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
photo_2022-12-29_13-46-26.jpg - Ольга Соломаха
Твій персональний гід найактуальнішими та найцікавішими новинами Києва. Зі мною ти першим дізнаватимешся про головне в усіх сферах столичного життя.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації