У Дніпровському та Дарницькому районах Києва зникло світло: коли відновлять електропостачання
У Києві частково відсутнє електропостачання. Фото: ДТЕК
У Дніпровському та Дарницькому районах Києва частково відсутнє електропостачання через аварійне відключення. Про це повідомляє ДТЕК.
За даними пресслужби ДТЕК, подачу електроенергії в цих районах довелося тимчасово зупинити через аварію в мережі. Наразі енергетики працюють над відновленням живлення та ліквідацією наслідків пошкоджень.
У компанії зазначають, що електропостачання у будинках мешканців має бути відновлено до 16:00.
Дніпровський та Дарницький райони Києва: енергетики відновлюють електропостачання після аварії. Електропостачання має відновитися в будинках до 16:00, — зазначають енергетики.
Раніше повідомлялося, що перебої з електроенергією фіксувалися також у Голосіївському, Дарницькому та Дніпровському районах столиці. Через відключення тимчасово зупинялися фунікулер та рух тролейбусів №43 і №50 на проспекті Соборності.
Раніше ми розповідали, що у столиці значно збільшать кількість зарядних станцій для електромобілів. Місто готує 6500 нових локацій на 13 тисяч машиномісць. Київ розпочав підготовку до масштабного розвитку мережі зарядних станцій для електромобілів. Наразі місто збирає та аналізує інформацію щодо потенційних локацій, де у майбутньому можуть облаштувати мережу.
Читай також: Українці тепер можуть користуватися месенджерами через супутники Starlink Direct to Cell: що відомо