У столиці очистили берег озера Жандарка

У столиці очистили берег озера Жандарка Фото: facebook.com/dmb.kmda

У столиці триває двомісячник із благоустрою та озеленення міста. У його межах комунальники очистили берег озера Жандарка в Дарницькому районі. Про це повідомляє Департамент муніципальної безпеки КМДА.

У прибиранні взяли участь працівники КАРС та представники Дарницької районної адміністрації. А також комунальні служби, підприємства та установи різних форм власності.

У результаті було зібрано та вивезено 2 тракторних причепи сміття, значну частину якого склали зрізані гілки дерев.

0 / 0

Раніше "ТиКиїв" повідомляв, що у столиці провели наймасштабнішу загальноміську толоку, під час якої прибрали понад 60 локацій одночасно у всіх районах. Толоку проводили у межах двомісячника з благоустрою. До неї долучились понад 4600 людей.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

У застосунку "Київ Цифровий" може з'явитися цифрова "Картка киянина": що відомо - 412x412
Новини

Юлія Любченко

У застосунку "Київ Цифровий" може з'явитися цифрова "Картка киянина": що відомо

Щоденник загиблої Катерини Савенко з Маріуполя про російську облогу міста, видали окремою книгою: що відомо - 412x412
Новини

Юлія Любченко

Щоденник загиблої Катерини Савенко з Маріуполя про російську облогу міста, видали окремою книгою: що відомо

У віці 64 років пішов з життя український режисер, продюсер і сценарист Бата Недич - 412x412
Новини

Юлія Любченко

У віці 64 років пішов з життя український режисер, продюсер і сценарист Бата Недич

У Дії обрали поштову марку до Дня Незалежності: яка робота перемогла - 412x412
Новини

Юлія Любченко

У Дії обрали поштову марку до Дня Незалежності: яка робота перемогла

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації