У столиці очистили берег озера Жандарка

У столиці очистили берег озера Жандарка Фото: facebook.com/dmb.kmda

У столиці триває двомісячник із благоустрою та озеленення міста. У його межах комунальники очистили берег озера Жандарка в Дарницькому районі. Про це повідомляє Департамент муніципальної безпеки КМДА.

У прибиранні взяли участь працівники КАРС та представники Дарницької районної адміністрації. А також комунальні служби, підприємства та установи різних форм власності.

У результаті було зібрано та вивезено 2 тракторних причепи сміття, значну частину якого склали зрізані гілки дерев.

0 / 0

Раніше "ТиКиїв" повідомляв, що у столиці провели наймасштабнішу загальноміську толоку, під час якої прибрали понад 60 локацій одночасно у всіх районах. Толоку проводили у межах двомісячника з благоустрою. До неї долучились понад 4600 людей.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Гід на тиждень: куди піти в Києві 22-28 червня - 412x412
Афіша

Ілля Прокопенко

Гід на тиждень: куди піти в Києві 22-28 червня

Відсьогодні у Києві курсують нові сучасні низькопідлогові тролейбуси та автобуси: що в них особливого - 412x412
Новини

Юлія Любченко

Відсьогодні у Києві курсують нові сучасні низькопідлогові тролейбуси та автобуси: що в них особливого

У Карпатах молода пара врятувала двох осиротілих ведмежат: що з ними зараз - 412x412
Новини

Юлія Любченко

У Карпатах молода пара врятувала двох осиротілих ведмежат: що з ними зараз

Lida Lee зіграла зухвалу партію в більярд у новому кліпі "Танці": відео - 412x412
Новини

Юлія Любченко

Lida Lee зіграла зухвалу партію в більярд у новому кліпі "Танці": відео

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації