У Києві створили найбільший мурал із Залужним: до нього долучилась скандальна художниця Фуллен

У Києві створили найбільший мурал із Залужним: до нього долучилась скандальна художниця Фуллен Фото: instagram.com/eugenefullen

Команда скандально відомої столичної художниці Євгенії Фуллен створила у Києві найбільший в Україні мурал із зображенням ексголовнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Сама Фуллен була керівницею проєкту, а намалював мурал Євгеній Кучер. На створення стінопису площею понад 120 квадратних метрів у нього пішло 13 годин.

Рекорд зі створення найбільшого муралу із зображенням Валерія Залужного зафіксували представники Національного реєстру рекордів України. Побачити велетенську картину можна на стіні Святошинського дитячого будинку-інтернату за адресою: вулиця Михайла Котельникова, 51.

Валерій Залужний для мене особисто — символ незламності українського духу! Попри надскладні часи та війну — він надихає та мотивує своїм характером та вірою в Україну, — каже Фуллен.

Вона додала, що суспільство повинно знати актуальну історію, а мистецтво має великий вплив на розвиток культури та настрої в соціумі. Тому, як частина цієї течії, художниця відчуває обов'язок "висвітлювати важливе". 

У Києві створили найбільший мурал з Валерієм Залужним
Фото: instagram.com/eugenefullen

Зазначимо, що Євгенія Фуллен має досить неоднозначну репутацію серед киян, а її мурали викликають бурхливі обговорення щодо їхньої художньої цінності. Департамент культурної спадщини КМДА навіть зобов'язав її замалювати один зі своїх стінописів.

Минулого року активісти створили петицію проти створення нових муралів, яку підтримала Київрада. А у листопаді того ж року у Києві запровадили мораторій на створення нових муралів, проте вони все одно продовжують з'являтися у місті.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації