У Києві відкриється фотовиставка загиблого поета Максима "Далі" Кривцова

У Києві відкриється фотовиставка загиблого поета Максима "Далі" Кривцова Фото: фейсбук-сторінка Максима Кривцова

У столичному культурному просторі Squat 17b (вул. Терещенківська, 17-б) відкриється фотовиставка пам'яті загиблого на війні поета Максима Кривцова "Далі: Я поверну собі своє життя". Про це повідомляють організатори.

Відкриття виставки відбудеться 22 січня о 18:30, і буде присвячене дню народження поета. На заході відвідувачі зможуть послухати поезію зі збірки "Вірші з бійниці", яку читатимуть друзі та близькі Максима. Триватиме вона до 3 лютого.

Сама експозиція складатиметься з 24 фоторобіт Максима Кривцова та буде доповнена його поезією. Усі роботи, а також листівки з ілюстраціями українських художників і художниць можна буде придбати. Отримані з продажу робіт кошти передадуть на збереження пам'яті про Максима Кривцова.

22 січня Максим мав святкувати день народження — на "нулі" чи в колі близьких. Хоч росія забрала його життя, але друг "Далі" мав те, що неможливо вбити. Рукописи й світлини, відскановані знімки, переписані руками й опубліковані в соцмережах, перечитані уважними очима вірші на сторінках книги. Весь цей доробок промовляє :"Я поверну собі своє життя", — розповідає співзасновниця Squat 17b Дар'я Криж.

  • Відкриття виставки: 22 січня, 18:30
  • Адреса: Squat 17b (вул. Терещенківська, 17-б).

Будь ласка, просимо розуміння, що в цей день в просторі може бути багато людей.

Нагадаємо, український поет та військовослужбовець Максим Кривцов з позивним "Далі" загинув на фронті на початку січня. Він був учасником Революції Гідності, а на початку російського вторгнення у 2014 році став до лав Збройних сил України. Був добровольцем у "Правому секторі" та батальйоні "Вовки Да Вінчі". Після повномасштабного вторгнення росії у 2022 році Кривцов знову повернувся на фронт.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації