У Києві відкриється виставка листів і щоденників, написаних під час воєн і революцій

У Києві відкриється виставка листів і щоденників, написаних під час воєн і революцій Афіша

У Музеї історії міста Києва відкриється виставка "PRO ЖИТТЯ. Слова. Листи. Нотатки". Головні "герої" експозиції — реальні історії українців, написані від першої особи, в різні історичні періоди: під час Української революції 1917-1921 років, Другої світової війни, дисидентського руху шістдесятників і російсько-української війни.

Виставка "PRO ЖИТТЯ. Слова. Листи. Нотатки" приурочена до другої річниці повномасштабного російського вторгнення в Україну. Про це повідомили на офіційній сторінці Музею історії міста Києва в фейсбуці.

Серед експонатів: щоденник жительки окупованого Києва 1941 року, листи дітей у зону АТО, історії з відомого маріупольського щоденника Єгора Кравцова голосом самого автора, малюнки і записи дітей з підвалу в селі Ягідне, повідомлення, що "завмерли" на екранах військових і їхніх коханих.

Куратори виставки мають на меті зібрати в одному місці маленькі особисті розповіді, аби за допомогою них показати велику історію боротьби українців за незалежність. Окрім цього, організатори прагнуть показати, що навіть у часи комп'ютеризації українці наново відкрили для себе архаїчні методи комунікації, які, здавалося б, загубились у далекому минулому, але зараз набули ще більшої актуальності.

Також в експозиції будуть представлені твори про війну художників Христини Гайдамаки, Антона Логова, Олени Бу Шдід, Миколи Білика.

  • ДЕ? Київ, вул. Б. Хмельницького, 7, Музей історії міста Києва
  • КОЛИ? Виставка працюватиме з 24 лютого по 24 березня. Графік роботи: середа-неділя з 12:00 до 19:00
  • СКІЛЬКИ? Вартість квитка — 100 гривень, пільговий — 50 гривень

Раніше "ТиКиїв" писав, що на Контрактовій площі відкрили фотовиставку до Дня Героїв Небесної Сотні. Детальніше про неї дізнавайся в нашій публікації.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації