У Києві відкрився перший Центр рекрутингу української армії

У Києві відкрився перший Центр рекрутингу української армії Фото: mil.gov.ua

У Києві відкрився перший в місті та 18-й загалом у державі Центр рекрутингу української армії. Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

Центр запрацював у приміщені ЦНАП Солом'янського району за адресою: проспекті Повітряних сил, 41. У ньому надаватимуть інформаційно-консультативні послуги тим, хто виявив бажання долучитися до лав Збройних Сил України.

Зазначається, що тут не вручатимуть повістки, але забезпечать можливість обрати відповідну посаду та військову частину згідно зі своїми уподобаннями, професією та досвідом.

Для цього у центрі працюють чотири цивільні рекрутери, які допомагають кандидатам обрати ту посаду, яка відповідає їхньому цивільному досвіду. Обирати можна як серед бойових, так і серед тилових спеціальностей: від стрільців, медиків та операторів БПЛА до програмістів, кухарів і психологів.

Це — вже вісімнадцятий центр рекрутингу до армії, який відкрили в Україні. Перший з'явився у Львові у лютому цього року, а згодом відкрились центри у Запоріжжі, Дніпрі та інших містах.

Попри те, що деякі центри працюють лише кілька тижнів, ми вже маємо оптимістичні результати: понад 2600 звернень та майже 400 осіб на різних етапах рекрутингу. Інтерес громадян до служби в армії зростає щодня, — каже заступниця міністра оборони Наталія Калмикова.

Нагадаємо, у Києві з'явиться "Театр Ветеранів", який стане інструментом реабілітації для тих, хто пережив травматичний досвід, має поранення, контузії чи втратив кінцівку. 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації