У метро запустили поїзд, присвячений другим роковинам підриву Каховської ГЕС

У метро запустили поїзд, присвячений другим роковинам підриву Каховської ГЕС Фото: Freepik

На Оболонсько-Теремківській лінії метро почав курсувати поїзд, присвячений другим роковинам підриву Каховської ГЕС. Про це повідомляє пресслужба КМДА.

У вагонах розміщено 8 інформаційних постерів, на яких — історія будівництва Каховської ГЕС, відомості про її потужність та хронологія подій 6 червня 2023 року, коли рф вчинила один із найбільших екоцидів сучасності.

Усі матеріали, що розповідають історію Каховської ГЕС, зібрала команда FIlm.UA, яка вивчала історію цього об'єкта під час роботи над стрічкою, — додали в КМДА.

0 / 0

Поїзд курсуватиме по "синій" гілці метро до 28 червня. А 1 жовтня відбудеться прем'єра фільму "Каховський об'єкт".

Читай також: Станція, що змінила три назви: історія "Майдану Незалежності"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Щоденник загиблої Катерини Савенко з Маріуполя про російську облогу міста, видали окремою книгою: що відомо - 412x412
Новини

Юлія Любченко

Щоденник загиблої Катерини Савенко з Маріуполя про російську облогу міста, видали окремою книгою: що відомо

У віці 64 років пішов з життя український режисер, продюсер і сценарист Бата Недич - 412x412
Новини

Юлія Любченко

У віці 64 років пішов з життя український режисер, продюсер і сценарист Бата Недич

В Україні запустили платформу "Додому" для українців, які планують повернення з-за кордону - 412x412
Новини

Юлія Любченко

В Україні запустили платформу "Додому" для українців, які планують повернення з-за кордону

Нова пошта доставлятиме посилки в поштомати вночі: що відомо - 412x412
Новини

Юлія Любченко

Нова пошта доставлятиме посилки в поштомати вночі: що відомо

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації