У містах-мільйонниках зросла вартість оренди квартир: які ціни в Києві

У містах-мільйонниках зросла вартість оренди квартир: які ціни в Києві Фото: "ТиКиїв"

За останні пів року ціни на оренду квартир в українських містах-мільйонниках зросли не більше ніж на 8%. Ринок нерухомості стабільний. Про це стало відомо зі статистики застосунку з пошуку квартир bird.

Ринок оренди нерухомості в регіонах без активних бойових дій стабілізувався ще в кінці весни минулого року. В серпні-вересні у Києві та ще деяких регіонах навіть відчувалася сезонність. Враховуючи, що ринок стабільний вже майже рік, аналітики прогнозують сезонне підвищення цін і цієї весни.

Зокрема, в березні вартість оренди однокімнатної квартири в Києві в середньому складає 14 тис. гривень. Порівняно з лютим, ціна зросла на 800 гривень.

Вартість двокімнатної квартири у столиці зросла на 500 гривень до 20 тис. гривень.

Ціна за оренду трикімнатної квартири в Києві в середньому складає 31 тис. 900 гривень. Це на 1 тис. 900 гривень більше, ніж було в лютому.

В Україні зростає вартість оренди квартир: які ціни в Києві
Статистика від bird

Згідно зі статистикою платформи ЛУН, найдорожче обійдеться оренда квартири в Печерському районі Києва. За однокімнатну квартиру в середньому просять 28 тис. 700 гривень, за двокімнатну — 38 тис. 300 гривень, а за трикімнатну — 61 тис. 100 гривень.

Найдешевший район для знімання квартири — Деснянський. Там за оренду однокімнатної квартири в середньому треба викласти 7 тис. гривень, двокімнатної — 9 тис. гривень, трикімнатної — 11 тис. 500 гривень.

В Україні зростає вартість оренди квартир: які ціни в Києві
Статистика від ЛУН

Раніше "ТиКиїв" писав, що з квітня у столиці можуть підвищити вартість послуг з водопостачання та водовідведення. Скільки коштуватиме вода у кранах — читай тут.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації