В Києві демонтують блокпости, аби розвантажити дороги

Поділитися

В Києві демонтують блокпости, аби розвантажити дороги

В Києві демонтують блокпости, аби розвантажити дороги Фото: vgorode

У Києві планують вдосконалити систему інженерних загороджень – деякі блокпости приберуть з проїжджої частини, а бетонні блоки вивезуть. Про це повідомили представники Київської міської військової адміністрації у Telegram.

У відомстві зазначили, що за рік повномасштабної війни пряма загроза бойових дій в Києві була зведена до мінімальної. Тому КМВА спільно з командуванням Угруповання сил і засобів оборони Києва вирішили вдосконалити системи інженерних загороджень у столиці.

Що це означає? 

Інженерні споруди, які й надалі мають виконувати свою безпекову функцію для столиці, залишатимуться.  Але їх вдосконалюватимуть – непридатні бетонні блоки, мішки з піском, протитанкові їжаки замінять на нові, укріплять бліндажі, приведуть до ладу окопи.

Частину інших інженерних загороджень, які мають значення для оборони міста, залишать у "сплячому" режимі. Тобто такі блокпости приберуть з проїжджої частини, але бетонні блоки, мішки з піском, протитанкові їжаки тощо залишать у визначених місцях, щоб у разі загрози для столиці оперативно повернути у бойовий режим. 

Оборона Києва
Фото: КМВА 

Решту системи інженерних загороджень Києва, в яких немає наразі потреби, демонтують. Такі блокпости приберуть з проїжджої частини, вивезуть бетонні блоки, мішки з піском та протитанкові їжаки, будуть засипані окопи, демонтовані бліндажі.

Впровадження подібного системного рішення зробить Київ комфортнішим для мешканців.

У такий спосіб ми розвантажимо дороги столиці, що дозволить киянам вільно пересуватися містом. Але прошу нікого не забувати: війна в Україні триває! Воєнну загрозу з північного напрямку ніхто не знімав, – написали в КМВА.

У Київській міській військовій адміністрації додали, що місто й надалі ставатиме комфортнішим для цивільних мешканців. Але повністю вся система оборонних інженерних загороджень зникне лише після  перемоги. 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації