У світ вийшла перша фотокнига про традиційне українське вбрання

У світ вийшла перша фотокнига про традиційне українське вбрання Фото надане пресслужбою

Фотографка Анна Сенік працює у напрямку етнофотографії понад 11 років. У співпраці з колекціонерами, музеями, фаховими етнографами та народними майстрами вона відтворює український народний одяг і створює яскраві, атмосферні фотосесії, що відомі в Україні та далеко за її межами. 

Фотороботи Анни Сенік, створені протягом багатьох років, увійшли в першу фотокнигу про традиційне українське вбрання "UKRAINIAN FOLK FASHION | Українська традиційна мода. Етнофотографія". Ця книга заглиблює у багатогранний світ традиційного вбрання. На світлинах, представлених у виданні, зображені одяг, традиційна вишивка та прикраси дев'яти етнографічних регіонів України. 

0 / 0

Ця книга — про надзвичайний талант Анни Сенік, про унікальний український народний одяг, а також про генетичну красу українок — героїнь фотозйомок. Видання сподобається всім, хто цікавиться і закоханий у традиційне українське вбрання та культуру, хто шукає для себе джерела натхнення у багатогранних національних звичаях. Також це ідеальний подарунок іноземним друзям по всьому світу, які в черговий раз відкриють для себе унікальну культурну спадщину України, — коментує вихід книги видавчиня CP PUBLISHING Люсія Бондар. 

У світ вийшла перша фотокнига про традиційне українське вбрання

До співпраці над книгою видавництво також залучило відомого українського етнографа Юрія Мельничука, який написав ґрунтовні тексти про особливості вбрання, вишивки та прикрас кожного представленого регіону. Таким чином, фотогід традиційним українським одягом став ще й історичним довідником.

У світ вийшла перша фотокнига про традиційне українське вбрання

Раніше "ТиКиїв" писав, що у столиці покажуть традиційний український різдвяний одяг, посуд, килими і прикраси. Подробиці дізнавайся тут.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації