У відбудову України почала інвестувати Miyamoto International

Поділитися

У відбудову України почала інвестувати Miyamoto International

У відбудову України почала інвестувати Miyamoto International Фото: пресслужба Miyamoto International

Велика американська інжинірингова компанія Miyamoto International почала інвестувати у відбудову України. Про це написали в Ліга.Бізнес.

За десятиліття роботи інженери Miyamoto International брали участь у відбудові десятків тисяч будівель. Вони відновлювали Японію та Гаїті після землетрусів, а тепер – допоможуть відновити тисячі квартир в Україні.

Власник компанії – японо-американець Кіт Міямото – розповів про плани щодо відновлення України.

Відбудова України
Фото: пресслужба Miyamoto International

Наразі компанія працює над відновленням 7000 одиниць житла. Це і приватні будинки, і квартири, і 50-100 шкіл. Їх планують відновити протягом пів року.

Переважно ми працюємо над об’єктами, де немає критичних руйнувань. Умовно – влучила ракета, згорів дах і сходи, у стінах дірки від снарядів, – розповів Кіт Міямото.

Ремонт одного житла обходиться компанії в $1000 –5000. Відповідно, ремонт 7000 домівок – $7-35 млн. Цю роботу фінансує ЄС, а також посольства США і Японії. Miyamoto International проводить оцінку, інжиніринг і контроль якості. Деякі об’єкти відновлюють за власні кошти фонду Miyamoto Relief. 

Відбудова України
Фото: пресслужба Miyamoto International

Хтось може сказати про відбудову: "Чому б не почекати кінця війни?" Відповідь: тому що люди не чекають. Багато людей живуть у зруйнованих будинках, – Кіт Міямото.

У планах компанії Miyamoto International – відбудова пошкоджених унаслідок російської агресії будівель у семи областях України: Чернігівській, Сумській, Полтавській, Харківській, Київській, Дніпропетровській.

Відбудова України
Фото: пресслужба Miyamoto International

Окрім відбудови компанія займається працевлаштуванням українців. Зараз у них працює близько 100 українців. До кінця року планують працевлаштувати ще кількасот.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації