Українські фехтувальники здобули п'ять медалей на чемпіонаті Європи: такого результату не було з 2005 року
Українські фехтувальники завоювали п'ять медалей. Фото:
Збірна України з фехтування завершила чемпіонат Європи у французькому Антоні з п'ятьма нагородами. Такий результат українські спортсмени востаннє демонстрували ще у 2005 році. Про це повідомляє Федерація фехтування України в Instagram.
До медального доробку команди увійшли дві золоті та три бронзові нагороди. Чемпіонами Європи стали рапіристка Ольга Сопіт та шпажист Роман Свічкар. Бронзові медалі здобули шаблістка Аліна Комащук, чоловіча команда шпажистів та жіноча збірна з рапіри.
Особливо значущим стало золото Ольги Сопіт — це перша в історії України перемога на чемпіонаті Європи в жіночій рапірі. Також вперше на континентальній першості на п'єдестал піднялася українська жіноча команда рапіристок у складі Ольги Сопіт, Дарії Миронюк, Аліни Полозюк та Крістіни Петрової, яка виборола бронзу в командному турнірі.
Ще одну нагороду Україні принесла чоловіча збірна шпажистів. Команда у складі Романа Свічкара, Нікіти Кошмана, Євгена Макієнка та Михайла Краснюка стала бронзовим призером чемпіонату Європи. Для української чоловічої шпаги це перша командна медаль континентальної першості з 2017 року.
Завдяки п'ятьом нагородам Україна показала свій найкращий результат на чемпіонатах Європи за останні два десятиліття, повторивши досягнення 2005 року.
Нагадаємо, що українська рапіристка Ольга Сопіт стала чемпіонкою Європи з фехтування, здобувши історичне "золото" для України в жіночій рапірі. Турнір проходить у французькому місті Антоні.
Читай також: Ярослава Магучіх здобула перемогу на етапі "золотого" Континентального туру світової серії в Нідерландах