В універмазі "Україна" з'явився магазин подарунків від соціальних підприємців

Поділитися

В універмазі "Україна" з'явився магазин подарунків від соціальних підприємців

В універмазі "Україна" з'явився магазин подарунків від соціальних підприємців Новий магазин "Добродій"

У Києві відкрили перший офлайн-магазин подарунків "ДоброДій. Розташований він на першому поверсі ТЦ "Універмаг "Україна". У ньому представлені близько двох сотень товарів від десяти виробників. Усі вони мають соціальну місію. Адже у продажу виключно товари від соціальних підприємців.

Йдеться про ті бізнеси, які створюють робочі місця для переселенців і пенсіонерів, а також допомагають військовим чи перераховують свій прибуток на благодійність.

Як розповідає засновниця магазину Ольга Пономаренко, досі в Україні не було аналогічних проєктів. Тому вона вирішила об'єднати українських соціальних підприємців на поличках магазину подарунків "ДоброДій", щоб вони могли робити ще більше добра. 

Ідея створення такого проєкту виникла давно, проте за реалізацію взялися лише цього літа. Основна мета – допомогти тим соціальним підприємцям, які вже давно системно спрямовують суттєву частину свого прибутку на добрі справи, масштабувати свою соціальну місію, – ділиться Ольга Пономаренко.

У крамничці ви можете придбати сувеніри для друзів,  порадувати себе смаколиками, косметикою або новою патріотичною футболкою, – йдеться у телеграмі проєкту. 

Магазин працює щодня із 10:00 до 19:00.

Детальніше про проєкт читайте у ТГ-каналі "ДоброДій", а також в Інстаграм та на Фейсбук.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації