"У шоці", "який треш": кияни обурені новими світлинами мосту-хвилі на Оболоні

"У шоці", "який треш": кияни обурені новими світлинами мосту-хвилі на Оболоні Фото: фейсбук Bogdana Beschastnaya

Уже третій рік триває будівництво мосту-хвилі, що має сполучити парк "Наталка" з Оболонським островом на Дніпрі. Нещодавно архітекторка ГО "Парк Наталка" Богдана Бесчастна поділилася першою світлиною збудованої ділянки мосту у соціальних мережах. Це викликало обурення серед її підписників.

В аргументації своєї незгоди з проєктом архітекторка підкреслила, що будівництво цього мосту є "невчасним" зараз, і краще б було, якби влада вклала гроші у ремонт чинних мостів — Патона або Метро. Однак деякі підтримали ідею будівництва хвилястого мосту, наголошуючи на його потенціалі та внеску у міську інфраструктуру.

Він ще гірший, ніж можна було уявити реалізацію "глистяних рішень". Ну навіщо там таке одоробло?! Посеред природи, води, островів. Ще десь була надія, що його не реалізують, не на часі, але НІТ — гроші на нього навіть під час війни є. Це першочергова потреба витрачання грошей інших країн? А міст Патона, міст Метро? Але ж вони не мости Кличка, на них грошей немає, — написала Богдана. 

0 / 0

За планами, міст-хвиля має бути готовий у 2024 році. Його довжина становитиме 160 м, а ширина — 4 м. Крім того, міст буде оснащений освітленням для нічного часу, його сталева конструкція змінюватиме кольори. Також передбачено встановлення датчиків руху, що регулюватимуть музичний супровід.

Для зведення цієї споруди було використано 300 тонн української сталі. Вартість проєкту покривають меценати: Метрополія Великого Парижа надала 19 496 412 грн на будівництво мосту.

Також очікується, що незабаром між Україною і Республікою Китай (Тайвань) буде підписано Меморандум про взаєморозуміння. За з цим меморандумом, Тайвань виділить 2,5 млн доларів на завершення будівництва хвилеподібного мосту на Оболонській набережній.

Нещодавно ми писали про те, що на Подолі знесли 200-річний будинок — частину історичної забудови.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
2023-04-10_18.46.32.jpg - Дар'я Калініна
Що таке місто? Історія, будівлі, люди? Напевно, так. А ще неповторна, своєрідна атмосфера, що робить наш Київ особливим. Саме її я намагаюся вловити разом із "ТиКиїв". Долучайся :)

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації