Випустили книгу з психологічними порадами щодо життя під час війни: її можна отримати безплатно

Випустили книгу з психологічними порадами щодо життя під час війни: її можна отримати безплатно Фото: пресслужба БФ "Право на захист"

Служба турботи про психічне здоров'я благодійного фонду "Право на захист" випустила книжку "Психолог на зв'язку" — порадник про те, як жити повноцінним життям під час війни.

У виданні зібрали просвітницькі, практичні та терапевтичні тексти про життя, стресостійкість і відновлення людини під часи війни. Книжка складається з чотирьох розділів, у яких йдеться про визначення психічних станів і процесів, стосунки з іншими та світом, практичні техніки самодопомоги.

Зокрема, простими словами описані реакції на гострий і хронічний стрес, як проживати ці стани з найменшими втратами для себе і як зміцнити життєстійкість у непрості часи.

Книжка дає відповідь, як впоратися з різними почуттями й відчуттями: злістю, огидою, безсиллям, тривогою, невизначеністю, страхом, болем тощо; допомагає прожити ці стани й адаптуватися до нового життя. Практики, поради та вправи стануть у пригоді як тим, хто виїхав з України, так і тим, хто лишився.

Основою для створення книги став досвід кризових психологів і психотерапевтів Служби турботи про психічне здоров'я БФ "Право на захист". Видання буде особливо корисним тим, хто не має змоги звернутися до психолога.

Презентація "Психолог на зв'язку" відбудеться сьогодні, 21 листопада, o 18:30 у книгарні Віват: вулиця Петра Сагайдачного, 8.

Під час заходу всі охочі зможуть поспілкуватися з авторками Анною Могильник і Марією Яцухненко та отримати паперовий примірник.

Книжку у форматі pdf та epub можна безоплатно завантажити за посиланням. Отримати фізичний примірник можна, заповнивши онлайн-форму. В ній треба вказати свою мотивацію (чому тобі потрібна книга) і контакти "Нової Пошти" (доставка коштом отримувача). До 10 примірників можуть надіслати представникам бібліотек, шкіл і громад.

Нагадаємо, в Україні створили ілюстровану книгу-посібник "Подорожі без бар'єрів", яка має допомогти дітям з розладами спектра аутизму підготуватися до подорожі літаком.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

У 2024 році мають почати будувати метро на Троєщину та тролейбусні лінії до Броварів і Бучі: проєкт рішення - 412x412
Новини

Вероніка Кіреєва

У 2024 році мають почати будувати метро на Троєщину та тролейбусні лінії до Броварів і Бучі: проєкт рішення

Гід новорічними локаціями Києва: резиденція Миколая, Зимова країна та кришталева ковзанка - 412x412
Афіша

Михайло Пилипчук

Гід новорічними локаціями Києва: резиденція Миколая, Зимова країна та кришталева ковзанка

У грудні стартує безплатний курс з переходу на українську мову: як доєднатися - 412x412
Новини

Вероніка Кіреєва

У грудні стартує безплатний курс з переходу на українську мову: як доєднатися

Через російську атаку "шахедами" постраждав Патріарший собор на Лівобережці - 412x412
Новини

Вероніка Кіреєва

Через російську атаку "шахедами" постраждав Патріарший собор на Лівобережці

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації