Збірна України з футболу візьме участь у Євро-2024

Збірна України з футболу візьме участь у Євро-2024 Фото: Українська асоціація футболу

26 березня національна збірна України з футболу в межах фіналу плей-оф кваліфікації Євро-2024 зіграла матч проти команди Ісландії. Номінально домашню гру підопічні Сергія Реброва проводили в польському Вроцлаві. Про це повідомили на сайті Української асоціації футболу.

На початку матчу Україна мала тотальну перевагу у володінні м'ячем. Українці пробивали по воротах суперників, але м'яч проходив повз них.

Матч Україна — Ісландія: як пройшов і з яким рахунком

Стартові пів години матчу завершилися голом Ісландії. Альберт Гудмундссон зробив прицільний удар у ворота українців з-за меж штрафної.

На 54-й хвилині матчу українці забили перший гол. Віктор Циганков у сольному проході обійшов кількох захисників і без перешкод вразив нижній кут воріт — рахунок став 1:1.

А на 84-й хвилині другий гол забив Михайло Мудрик. Таким чином, збірна України виграла Ісландію з рахунком 2:1.

Обігравши Ісландію у фіналі плей-оф відбору, наша збірна отримала право вчетверте поспіль виступити на чемпіонаті Європи з футболу. Після Євро-2012, Євро-2016 та Євро-2020 на Україну чекає Євро-2024.

Раніше "ТиКиїв" писав як під час війни працює ФК "Динамо Київ".