MÉLOVIN: "Я багато разів переступав через власні комплекси"

MÉLOVIN: "Я багато разів переступав через власні комплекси" Фото: пресслужба MÉLOVIN

Сьогодні, 11 квітня, український співак MÉLOVIN святкує 27-річчя. Для шанувальників він підготував одразу два подарунки — презентував кліп на пісню Dreamer та влаштує музичне BIRTHDAY SHOW у Львові! "ТиКиїв" зустрівся з артистом у столиці та поспілкувався про життя на сцені й поза нею. І, звісно ж, про кохання. 

Мел, вітаємо з днем народження! Чи було щось, що ти запланував встигнути до 27-річчя? Що збулося, що — ні?

Не веду такі списки. Не ставлю рамки та обмеження! Те, що хочу, здійснюється лише, тому що я приділяю цьому час і багато зусиль. Для мене важливіше те, що я продовжую рости. Це найкраще, що може бути! Цього достатньо! Крім того, я впевнений — треба жити так, щоб всередині було добре. Тоді будуть сили й бажання зробити все, щоб і іншим людям було жити ще щасливіше. Зараз важливо ділитися світлом як ніколи раніше! 

"Молодість гарна не тим, що дозволяє робити дурниці, а тим, що дає час на їх виправлення" — сказав якось драматург Трістан Бернар. Чи наробив ти вже в житті таких дурниць, які доводиться виправляти? 

Фото: пресслужба MÉLOVIN

Дурниці ми можемо робити і в 30, і в 50, і в 80 років. Найголовніше — це досвід, який ми отримуємо. У цьому й полягає життя. І взагалі, дивлячись, що називати дурницями... Для когось це дурниця, а для когось вона може бути сенсом життя. Я не виправляю, я постійно вчусь, розвиваюся, але це ще нікого не вберегло від нових дурниць. Ми живі істоти.

Як повномасштабна війна в Україні вплинула на твоє життя і творчість?

Я вже не пам'ятаю, як було колись, щоб порівняти. Занадто стресово. Тому я тут і сьогодні. Живу, пишу, створюю і надихаю.

Вікіпедія нам повідомляє, що ти працюєш у жанрі електро-поп. Але ми бачимо, що ти експериментуєш з різними музичними форматами. Який тебе захоплює зараз? 

У моїй музиці багато голосів різних епох. Зараз, наприклад, у голові багато звуків із вісімдесятих.

Твій камінг-аут наробив колись галасу. Що принесло у твоє життя відкрите зізнання у тому, що ти бісексуал? 

Фото: пресслужба MÉLOVIN

У мене впав камінь з душі. Прийшов спокій і самосприйняття. Легше стало дихати, а також закінчились панічні атаки. 

Тобі вдалося з ними впоратися? 

Психотерапія, рік антидепресантів — і моє життя знову прекрасне! Дійсно, тільки кваліфікований лікар може допомогти вам впоратися з цим станом. Свого часу я був не готовий до панічних атак, адже мені ніхто не пояснював: що це і як з цим боротися. Тому дам просту пораду: відчуваєте, що вам всередині недобре — зверніться за допомогою.   

Фото: пресслужба MÉLOVIN

Я вже тривалий час активно працюю з психотерапевтом, щоб виправити моменти, які заважають мені вільно дихати. Я навчився бачити та відчувати опору в собі, любити себе безумовно, просто за те, що я у себе є. Це допомогло в багатьох аспектах мого життя. Чомусь раніше у нас панував стереотип, що до психологів звертаються лише "хворі" люди. Це не так! Треба звертатися, щоб не з'їхати з глузду.

Знайшлися ті, хто тебе підтримав у такій відкритості та ті, хто вважає, що сексуальну орієнтацію взагалі не варто афішувати. Навіщо ти зробив цей крок? 

Поки інші щось вважають, я, а не вони, жив у постійному страху, що хтось дізнається правду. Я словами не передам, як важко жити, приховуючи щось, що обов'язково рано чи пізно виллється десь і від когось. Постійно в параної. То хай це скажу я! Для того, щоб розказати про чужу таємницю, багато сміливості не треба.  

У соцмережах фани на таке твоє зізнання писали в коментарях: "Ой, а я вже готувала фату і хотіла за нього заміж". А ти хотів би колись створити сім'ю з дівчиною чи хлопцем?

Я хочу створити сім'ю з коханою людиною, не важливо хлопець це або дівчина. Наші почуття — не меню в ресторані, і передбачити їх ми не можемо.

Нещодавно ти повідомив підписникам, що в тебе MODY-діабет. Як хвороба вплинула на твоє життя? 

Я відмовився від алкоголю, став свідомо підходити до свого харчування — вживаю продукти з низьким глікемічним індексом, з'явився графік приймання їжі. Я став інакше ставитися до свого здоров'я, адже це те, що впливає на якість і тривалість мого життя. 

Хто створює твої яскраві сценічні образи? Раніше ти казав, що сам шиєш костюми... А зараз?

Фото: пресслужба MÉLOVIN

Нічого не змінилось. Тандем із моєю стилісткою і близькою подругою Катериною Олішевською дарує багато нових історій, переданих у костюмах. 

Щоб виступати у таких відвертих вбраннях, потрібна колосальна впевненість у собі. У тебе є якісь комплекси щодо свого тіла? 

Фото: пресслужба MÉLOVIN

Для цього потрібна любов до своєї справи, яка в мене безмежна. Я багато разів переступав через власні комплекси. Ми в такому світі, що все, що нам не подобається, можемо виправити. Бажано, починати зі свого мозку. Там багато є того, з чого потрібно почати. 


Народжені, щоб сяяти: кліп на пісню DREAMER

"Я вперше був оголеним на майданчику. Цілком оголеним. Це було незвично, виникало багато суперечностей всередині. Хто б погодився бути оголеним перед величезною знімальною командою? Це було змаганням всередині себе. Але ж сам вигадав цей кадр — іди до кінця, якщо називаєш себе творцем. Я кинув собі цей виклик для того, щоб передати ту картину, яку уявляв у голові. Щоб увійти знов у ту саму роль, яку проходив кожен із нас без винятку... Це вартувало того! Це вийшло без прикрас, по-справжньому. Так само як 27 років тому", — поділився MÉLOVIN.

А що думаєш про модну нині соціальну течію "бодіпозитив". Чи потрібно приймати себе будь-яким, чи все ж таки варто боротися з недоліками? 

Проблема в тому, що багато хто інтерпретує бодіпозитив так, як йому заманеться через свою вторинну вигоду. Ще не зустрічав людей, яким надмірна вага або її нестача додала б здоров'я і прийняття. Коли любиш себе та своє тіло, ти його оберігаєш, стабільно раз на рік проходиш чекап у лікарів. Це для мене про бодіпозитив. 

Ти маєш шкідливі звички? 

Так, на жаль, це паління. 

З якими шкідливими звичками інших ти можеш змиритися, а з якими — ні? 

Мене не турбують шкідливі звички інших людей. Це їхнє тіло та їхній вибір, чим його отруювати. 

Ти часто виступаєш у яскравому макіяжі. Цей грим — це прояв себе чи втеча від себе? 

Фото: пресслужба MÉLOVIN

По-перше, втеча від себе — це також прояв. А, по-друге, інколи я роблю те, що вважаю у цю секунду прекрасним для себе. Це багатьом не дає спокою.

Андрій Данилко казав, що Вєрка Сердючка може дозволити собі те, що не може Андрій Данилко. Чи може MÉLOVIN дозволити собі те, що не може Костя Бочаров (справжнє ім'я артиста, — прим. ред.)? 

Ні, це порівняння недоречне. Меловін не є вигаданим альтер его чи образом, в який мені треба перевтілюватися. Це лише ім'я, яке я собі взяв для свідомого життя. 

Меловін на сцені та поза сценою взагалі якось відрізняється? 

Спитайте когось із моїх друзів, мені б також було б цікаво дізнатись. Як на мене, відрізняються лише "проблеми": у житті я не думаю, якого кольору має бути мікрофонна стійка, і в яку секунду світловик має увімкнути лазер на сцені. (Усміхається.) 

Яку з твоїх пісень ти вважаєш найбільш відвертою? 

Я виділив би дві: "І кров кипить" і "Кіт і Драма". 

Ти зараз закоханий? 

Скажу так: зараз мені є, з ким поговорити та з ким помовчати. 

Як вважаєш, чи потрібно людині взагалі любити, чи бути коханою, щоб відчувати повноту життя? Адже є люди, які ніколи не закохувалися... 

Фото: пресслужба MÉLOVIN

Люди проходять різні етапи життя. Є час, коли кохання доречне, а є, коли — ні. Ми ніколи не можемо впливати на це. Для того, щоб починати стосунки, треба мати ресурс, бажання, відкритість. Кохання буває різним — одне мотивує і надихає, а інше спустошує. Однак потрібно проходити через це, бо в результаті, з цього і складається життя. 

Кому ти телефонуєш, коли тобі сумно або коли потрібна підтримка?

Фото: пресслужба MÉLOVIN

Друзям. І не лише, коли сумно, а й, коли чудово і натхненно! Вони в мене чудові! 

Квитки на концерт у Львові можна придбати тут!

Читай також: Тарас Тополя: "Антитіла" на своєму місці й на правильному шляху! 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
798d4edd-bc8a-41b5-bd57-70363302483c.jpg - Михайло Пилипчук
У ЗМІ з 2017 року. Закінчив Інститут журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка. Працюю журналістом, про Київ пишу вже понад 5 років, бо як його не любити. Інтереси: шоу-бізнес, фото, мистецтво, гастрономія.

Може бути цікаво

Що буде на місці демонтованої "церкви-МАФу" біля Музею історії України - 412x412
Новини

Валентина Твердохліб

Що буде на місці демонтованої "церкви-МАФу" біля Музею історії України

Геннадій Попенко: "Завдяки "Будинку "Слово" я зустрівся з дружиною та доньками на один день" - 412x412
Люди

Ольга Безсонова

Геннадій Попенко: "Завдяки "Будинку "Слово" я зустрівся з дружиною та доньками на один день"

В Оболонському районі на кілька місяців обмежать рух транспорту - 412x412
Новини

Тетяна Трифонова

В Оболонському районі на кілька місяців обмежать рух транспорту

На ВДНГ проведуть перший у Києві фестиваль грецько-української культури - 412x412
Афіша

Вероніка Кіреєва

На ВДНГ проведуть перший у Києві фестиваль грецько-української культури

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації