Нацвідбір на Євробачення-2024: Alyona Alyona, DREVO, SKYLERR та Ziferblat відверто про конкурс

Нацвідбір на Євробачення-2024: Alyona Alyona, DREVO, SKYLERR та Ziferblat відверто про конкурс Колаж: "ТиКиїв"

3 лютого Україна обере свого представника на 68-й Міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2024, який відбудеться у Швеції. Відбір претендентів в Україні ще триває, але вже обріс скандалами, інтригами та розслідуваннями. "ТиКиїв" завершує знайомити читачів з фіналістами Нацвідбору, які хочуть представити Україну на конкурсі в Мальме у травні. Ми з'ясували, як конкурсанти планують підкорювати головну сцену Європи.  

Чому ви вирішили взяти участь у змаганні за право представляти Україну на Євробаченні-2024? 

ZIFERBLAT 

Фото: пресслужба ZIFERBLAT 

Ми вважаємо, що зараз готові до цього. Гурт пройшов певний шлях, покращив живе виконання і підготував пісню, що поєднує важливий меседж та щирий посил. До речі, ми не рвались брати участь у конкурсі, поки не були впевнені. А зараз відчули, що маємо сили, ніби перейшли на якийсь новий рівень.

Jerry Heil та alyona alyona

Фото: інстаграм Jerry Heil

Jerry Heil: Ми з Альоною дуже органічно почуваємось на сцені. Ми даємо одна одній впевненість. Це ж класно — дві потужні жінки на сцені. Гадаю, саме такий вигляд повинен мати сьогодні номер про Україну, яка дає тобі підтримку, про країну, яка прогресивна. Я хочу, щоб усі українські артисти, які достойні того, були почуті. І якщо це треба зробити саме в такий спосіб, то нехай так і буде.

alyona alyona: У Яни є ціль — принести українську музику в Європу. Щоб ми не випадково раз на п'ять років залітали в чарт, а стабільно там були на якійсь позиції, щоб українська музика була на рівні, бо вона і так на рівні, просто ще не визнана. Ми для цього щось робимо. Минулого року Яна спробувала сама, не вийшло. Цього року спробуємо, щоб вийшло.

DREVO 

Фото: DREVO

Моя історія проста. Минулого року я потрапив у лонглист Євробачення, проте не пройшов у фінал. З того часу поставив за мету потрапити на Нацвідбір. Наполегливо працював, створював нові проєкти. Паралельно працював над піснею, яку подав цьогоріч на Євробачення. Це моя "маленька перемога". 

SKYLERR 

Фото: інстаграм SKYLERR 

Цього року я взагалі не вагалася щодо участі, тому що це моя не перша спроба і я знала, як все відбуватиметься. Я зрозуміла, що знову можу спробувати свої сили у Євробаченні. Мало того, я ходитиму на кастинг щороку, допоки не потраплю на телевізійний Нацвідбір!  
 

У чому унікальність вашої пісні? Чому вона має перемогти у Національному відборі? 

ZIFERBLAT 

Не нам вирішувати, яка пісня має перемогти, та в ній є чіткий меседж, який ми хочемо донести не тільки до українців, а й до всього світу. Place I Call Home про Дім, що завжди в серці. Він привітний, попри все. Він сумує за вами, де б ви не були. Сьогодні українці розкидані по різних країнах. Наші родичі вже другий рік живуть за кордоном. Коли ми писали Place I Call Home, то думали саме про них. Хочеться нагадати, що є місце, де на них завжди чекають. 

Jerry Heil та alyona alyona

Jerry Heil: Teresa & Maria — про об'єднання, про синергію. Мені здається, Україна сьогодні стала взірцем об'єднання для всього світу, і ми маємо продовжувати це показувати. Тільки коли світ буде об'єднаним, ми можемо боротися зі злом, відповідати на виклики, які дає нам життя. Зараз цього трошечки бракує у всьому світі, бо в ньому відбуваються війни. І Україна, як один з епіцентрів війни, має повне право про це говорити й співати на сцені Євробачення.

alyona alyona: пісня дуже насичена сенсами, у ній закладено великий меседж, який відрізняється від нашої попередньої творчості з Jerry Heil. Вона об'єднує нас як двох жінок і передає настрій Women's power. Трек про прості істини, які мають нагадати людям, що вони можуть досягти просто нереальних вершин.

DREVO 

Важливо пісню писати на почуттях. Я сам створюю свої композиції. Роблю це зазвичай в стані піднесення. Мені здається, що найкраще почуття в житті людини — любов. Тому в певні миті беру до рук гітару і вигадую сенси, закріплюючи їх любов'ю. На Євробаченні вважаю доречним говорити про нашу міць, незламність, силу духу. І Endless Chain саме про них. Найважливіше — показати себе і зробити усе можливе,  щоб люди мене запам'ятали. Я виконую пісні у стилі рок і розвиваюся в цьому напрямі. На Нацвідборі небагато таких пісень. Тож моя може перемогти. 

SKYLERR

Минулого року я також брала участь у Нацвідборі. Коли не пройшла до фіналу, вирішила, що подаватимуся знову. Коли я починала писати Time is running out разом з іншими авторами, хотіла передати змішані емоції, які зараз відчуває кожен українець, кожна людина... Адже війни відбуваються по всьому світу. Це емоції невизначеності, розгубленості, бажання змін та молитва за те, щоб не було втрат та смертей. 

Кліп створювався у важких умовах. На майданчику було -3°C, мене фільмували в легкому вбранні, босу. Робота тривала в холоді дванадцять годин. Кліп вийде перед Нацвідбором. Я рада, що цей конкурс дав мені можливість зрозуміти, що я сильна, що можу все це подужати. Не знаю, чи переможу, бо важко боротися зараз із фан-базами, але для себе  я вже перемогла. 

Кого ви вважаєте своїм головним конкурентом та чому? Яка з пісень інших наших конкурсантів вам подобається?

ZIFERBLAT 

Фото: пресслужба ZIFERBLAT 

Очевидно, що найголовнішими конкурентами зараз є Jerry Heil та alyona alyona. Їхня пісня непогано "заходить". Яна талановита композиторка, Альона реперка. Крім того, Яна вочевидь давно вже мріє про Євробачення, адже втретє бере участь у Нацвідборі. Це артисти з великими фан-базами, як і Melovin чи YAKTAK. Нам  подобається пісня гурту NAZVA. Не тому, що ми дружимо, а просто до душі їхній стиль і тематика. 

Jerry Heil та alyona alyona

Фото: інстаграм Jerry Heil

alyona alyona: Що значить "конкурент"? От чесно, нема. Я не бачу конкурентів не тому, що ми найкращі. Кожен створив свою пісню, народ і журі оберуть, яка гідна. Але найбільше душевного тепла я отримала від пісні гурту ZIFERBLAT.  

Jerry Heil: Це так насправді сумно, що артисти, люди з мистецтва, які мали б об'єднувати країну та об'єднуватися між собою, мусять змагатися.

DREVO 

Не бачу конкурентів, проте мені подобається декілька пісень виконавців, які цьогоріч змагаються зі мною у фіналі. Не хочу нікого виділяти і нікого засуджувати. Всі круті, всі класні. Ми робимо одну спільну добру справу — розвиваємо українську музику і культуру.

SKYLERR

Фото: інстаграм SKYLERR 

Я взагалі не думаю про конкуренцію на Євробаченні. Кожен йде зі своєю піснею, зі своїм меседжем, зі своїм шоу, кожен хоче щось сказати і перемогти. Я просто робитиму свою справу. Всі гідні, всі класні, але я не думаю про конкурентів. Хочу, аби Україну представляв найкращий.

Якщо вдасться перемогти у Нацвідборі, чим плануєте підкорювати головну пісенну сцену Європи, щоб привезти заповітний мікрофон до України?

ZIFERBLAT 

Фото: пресслужба ZIFERBLAT 

Своєю щирістю, простотою. Нам часто закидають, що в нас складна музика. Але насправді це відома європейцям стилістика. Своїм меседжем, який, повторимось, відгукнеться багатьом. Не тільки українцям, а й людям зі всього світу. Своїм віжуалом, енергетикою, естетикою та власним стилем. 

Jerry Heil та alyona alyona

alyona alyona: У нас одна спільна ціль — гідно представити Україну в Європі, і навіть якщо ми не переможемо, ми не засмутимося.  

DREVO 

Фото: DREVO

Найголовніший посил і меседж наразі від нас — це  підтримка України у війні проти росії, щоб наш голос був почутим на великій сцені. Насамперед важливо, щоб про нас говорили і нас підтримували не лише політики, західні партнери, а й пересічні іноземці. Україна — це крута і сильна нація незламних! 

SKYLERR

Фото: інстаграм SKYLERR 

У мене один меседж для усіх людей про те, що не має бути війни ні в яких країнах світу. У мене один меседж про те, що треба залишатися людьми. У мене один меседж про те, що треба усім усвідомити, що смертей, болю, страждань, втрат, сліз дітей не має бути. 

Нерідко після Нацвідбору вивалюються якісь скелети з шафи учасників. Чи готові ви до можливої хвилі хейту і скандалів?

ZIFERBLAT 

Фото: пресслужба ZIFERBLAT 

Ми молодий гурт, тому в нас немає скелетів у шафі. Ми ніколи не їздили виступати в Крим після 2014 року, не співпрацювали з російськими артистами. Ну, а якщо почнуть щось розганяти — ми готові. Ми ж не діти! Завжди відповідаємо за себе, відкриті до діалогу.

Jerry Heil та alyona alyona

Фото: інстаграм Jerry Heil

Jerry Heil: З приводу хейту про використання образу Матері Терези, мені здається, що хейтери не розібралися в питанні та не простежили, звідки йде корінь зла. А ми з Альоною дослідили це питання і зрозуміли, що нам немає за що хвилюватися.

DREVO 

Фото: DREVO

Коли я йшов на Нацвідбір, знав, що буде хвиля хейту та скандалів. Я ж артист — це моя професія, тому я готовий до всього, впораюся з усіма труднощами.

SKYLERR

Мене поки хейт обходить стороною. І вдячна тому, що люди мене сприймають різною. Тому що вони мене люблять, і мені навзаєм хочеться з ними ділитися і своєю любов'ю, і своїми емоціями. 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
798d4edd-bc8a-41b5-bd57-70363302483c.jpg - Михайло Пилипчук
У ЗМІ з 2017 року. Закінчив Інститут журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка. Працюю журналістом, про Київ пишу вже понад 5 років, бо як його не любити. Інтереси: шоу-бізнес, фото, мистецтво, гастрономія.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації