Співак Нікіта Кісельов розповів, де знайти свою Джульєтту

Співак Нікіта Кісельов розповів, де знайти свою Джульєтту Колаж: "ТиКиїв"

Співак та композитор Нікіта Кісельов 1 березня презентував нову пісню та кліп "Джульєтта". У новій роботі артист приміряв на себе образ режисера і познайомив глядача з тією самою Джульєттою, яка за соціальною маскою ховає справжню природну красу.

Нікіта Кісельов співає про ліричний образ дівчини, про символ невинності та кохання. За вікном весна, тож, хто не хоче зустріти свою Джульєтту? Беззаперечно, це омріяне кохання десь поряд і Нікіта Кісельов знає, де шукати справжніх Джульєтт у нас в столиці. 

Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки

Фото: пресслужба Нікіти Кісельова

В цьому місці панує атмосфера творчості та натхнення. Коридори театру наскрізь просочені сценаріями про кохання, про вірність. У залі кожен глядач відчуває себе частиною історії, яку актори відіграють на сцені. Свою Джульєтту в кліпі я зустрів на балконі. Можливо твоя омріяна Джульєтта теж десь там?   

Ботанічний сад імені Гришка

Весна, а отже, скоро це місце буде знову популярне. В ботанічному саду Києва можна зустріти купу творчих людей, які прийшли відпочити серцем та душею, а також подивитись на рослини, понюхати квіти... Тут можна відчути себе неначе в тому самому саду, де розмовляли Ромео і Джульєтта. Навіть якщо в день твоєї прогулянки Джульєтти тут не буде, ти зможеш насолодитись природою столиці. 

  Вона біля тебе? 

Часто буває так, що твоя Джульєтта вже десь поряд, але ти її не помічаєш. Можливо, ти її бачиш кожен день і варто просто придивитись уважніше. Уяви, якщо ти бачиш її щодня в кав'ярні біля дому, або ж вона твоя сусідка і ви кожен день зустрічаєтесь в ліфті? Будь уважним до прекрасного.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
798d4edd-bc8a-41b5-bd57-70363302483c.jpg - Михайло Пилипчук
У ЗМІ з 2017 року. Закінчив Інститут журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка. Працюю журналістом, про Київ пишу вже понад 5 років, бо як його не любити. Інтереси: шоу-бізнес, фото, мистецтво, гастрономія.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації