Де в Києві вчити східні мови?

Де в Києві вчити східні мови? Фото: Unsplash

Східні мови щороку набирають все більше популярності серед школярів, студентів та дорослих, які готові змінити своє життя вже зараз. Вони кидають виклики долі, вчать мову ввечері на дозвіллі, дивляться улюблені серіали в оригіналі та вірять, що одного дня матимуть змогу вийти з аеропорту Китаю, Південної Кореї, Японії та почати нове яскраве життя. Адже знання мови відкриває безліч нових можливостей! Тож ТиКиїв склав для тебе добірку мовних шкіл.

JLSchool

JLSchool

Японія – це сучасна робототехніка та нові технології, неймовірна культура та традиції, аніме та манхва, шалений ритм та цікава мова. В мовній школі можна відчути мотивацію та атмосферу японської культури з професійними викладачами та крок за кроком долати мовний бар’єр перед мрією заговорити японською. В школі проходять групові та індивідуальні заняття, а ще відбувається підготовка до Норьоку (JLPT) – екзамену з визначення рівня володіння японською.

ДЕ? Вул. Чистяківська, 2а

Школа східних мов та культури

Школа східних мов та культури

Навчання в школі пропонує інтенсивне вивчення східних мов з українськими фахівцями та носіями, підготовку до іспитів на рівень мови: JLPT, HSK, TOPIK, а ще вивчення східного етикету та традицій. Також охочі мають змогу отримати безплатну консультацію про навчання та оформлення документів в мовні школи Японії, Кореї та Китаю. Для вивчення доступні такі мови: арабська, корейська, китайська, турецька, японська, фарсі та індонезійська.

ДЕ? Бульвар Тараса Шевченка, 1б

Asianish School

Asianish School

Школа вже встигла привернути до себе увагу любителів японської манги та корейського музичного жанру k-pop, адже індивідуальний підхід до кожного студента та зручний графік занять мотивує на досягнення цілей та дарує нові знайомства з однодумцями. Наразі проходять набори на нульовий рівень в групи корейської, китайської та японської мов. А ще доступний курс з історії Кореї, який триватиме впродовж 9 місяців двічі на тиждень для тих, хто планує отримати громадянство, поїхати до Країни ранкової свіжості на роботу чи навчання, або зрозуміти тонкощі славнозвісного корейського менталітету.

ДЕ? Вул. Тарасівська, 12 (м. Київ);
вул. Князя Володимира Великого, 18 (м. Дніпро)

Study-Expert

Study-Expert

Мовні курси школи Study-Expert – це доступ до знань із будь-якої точки світу. Навчання проходить як офлайн у Києві, так і в онлайн-форматі. Студент має можливість навчатися індивідуально чи напівіндивідуально з викладачем або в мінігрупі, а по закінченні обраного рівня отримати сертифікат. Більшість викладачів можуть викладати англійською мовою, тому вивчити арабську, грецьку, іспанську, італійську, китайську, корейську, латинську, німецьку, польську, російську, турецьку, українську, французьку, чеську чи японську не буде проблемою.

ДЕ? Вул. Петра Сагайдачного, 25

YouSpeak

YouSpeak

Онлайн-школа азійських мов YouSpeak – культурний простір, де є індивідуальні та мінігрупи для занять, а ще розмовні клуби. Щоб долучитися до навчання в школі, варто пройти реєстрацію, безплатний пробний урок, оплатити курс та отримати 64 години занять, які дозволять опанувати мову з нуля до рівня впевненого носія.

ДЕ? Instagram @youspeakschool

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
IMG_3617.jpeg - Вікторія Головач
Редакторка ТиКиїв, закохана у Київ, у його ритм та красу. Люблю розповідати про місто через голоси його мешканців.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації