Добірка корисних ресурсів, що допоможуть вивчити англійську

Добірка корисних ресурсів, що допоможуть вивчити англійську Фото: Рixabay

 

У 2022 році Україна опинилась на 35 сходинці у світі за рівнем володіння англійською мовою. Про це свідчать дані Міжнародного рейтингу знання англійської мови EF EPI. Гадаємо, саме час показати приклад і почати опанувати іноземну мову. Адже ти зможеш доносити правду про війну іноземцям, знайти вакансію у міжнародній компанії або, якщо вже перебуваєш за кордоном, комфортніше почуватися в іншій країні. Ми зібрали безплатні платформи для вивчення іноземної.

Duolingo

Один із найпопулярніших безоплатних застосунків для вивчення мов. За допомогою швидких коротких уроків ти заробляєш бали й розблоковуєш нові рівні, при цьому розвиваючи навички спілкування. Платформою загалом користуються понад 500 млн людей на місяць. На сьогодні найпопулярнішою мовою для вивчення у Duolingo залишається англійська, її вивчає понад мільйон користувачів.

Війна спонукала рекордну кількість українців скласти тест з англійської мови Duolingo (DET), щоб підтвердити свій рівень володіння англійською мовою для навчання за кордоном. Кількість українських іспитів збільшилася на 4000% порівняно з минулим роком, — кажуть у компанії.

DROPS

Хочеш збагатити свій словниковий запас усього за 5 хвилин на день? Цей застосунок саме для тебе. Платформа пропонує опанувати понад 45 мов. Вивчення слів тут базується на візуальному сприйнятті, а кожне поняття ілюструється відповідною картинкою, а всі завдання на перевірку знань містять елементи гри. До слова, українцям відкрили безплатний преміумдоступ на рік. Для цього потрібно заповнити анкету та відповісти, що таке "паляниця".

LingQ

Ще один онлайн-ресурс для опанування лексики. Бібліотека LingQ налічує контент із книг, подкастів, новин на різні теми — від харчування до науки.
Крім доступної бібліотеки курсів у LingQ можна імпортувати будь-який подкаст, статтю чи книгу для поліпшення сприйняття мови на слух. Також ти можеш переглядати відео та вчити слова, слухаючи пісні.

Busuu

Застосунок пропонує для вивчення відразу 12 мов: англійську, польську, португальську, турецьку, арабську, китайську, російську, італійську, японську, німецьку, французьку та іспанську. Тут ти знайдеш завдання для розвитку навичок читання, слухання, говоріння та письма. Також Busuu дозволяє попрактикувати і лексику, і граматику різноманітними методами — від карток зі словами й аудіодіалогів до відеозаписів та статей із популярних видань. Просто у застосунку можна знайти друзів з інших країн і допомагати одне одному в опануванні мови.

       UTalk

У цьому застосунку безплатно пропонують до вивчення 150 мов — велику кількість звичайних слів та фраз. Усі вони поділені на теми. Щоб поліпшити знання користувачів, розробники пропонують п'ять ігор.

В UTalk підкреслюють: щоб пройти їх без помилок, потрібно почати думати іноземною мовою.

Omegle

Чат-рулетка, що допоможе тобі подолати мовний бар'єр із носієм англійської мови. На сайті доступна опція "вибрати співрозмовника за інтересами". Всі чати анонімні. 

Language Connect для України

The Educational Equality Institute — освітня платформа, що вдосконалить твої знання з англійської мови. Всі вчителі платформи — волонтери. Тож після реєстрації ти зможеш вибрати наставника, з яким рівень твоєї англійської вийде на новий рівень. 

Learn English | Let's Talk – Free English Lessons

YouTube-канал, який допоможе тобі вільно заговорити англійською за найкоротші терміни. Граматика, підготовка до IELTS, розмовний спікінклаб. На каналі зібрані короткі уроки тривалістю від 6 до 15 хвилин, які можна прослухати у дорозі.

Learn English with EnglishClass101.com

Ресурс, що допоможе тобі вивчити англійську у форматі коротких аудіо- та відеоуроків. Для зручності ти зможеш отримати аудіо- і відеорозбивку текстів, щоб краще розуміти і лексичні, і граматичні особливості нових слів, зокрема сленгових. Крім того, доступні онлайн-консультації з носіями мови. 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
798d4edd-bc8a-41b5-bd57-70363302483c.jpg - Михайло Пилипчук
У ЗМІ з 2017 року. Працюю журналістом, про Київ пишу вже три роки, бо як його не любити. Інтереси: фото, мистецтво, гастрономія.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації