Як зберегти заряд на телефоні Android якомога довше

Як зберегти заряд  на телефоні Android якомога довше Фото: Unsplash

Завжди залишатися на зв’язку — нині це не красивий слоган, а реальність. Під час повномасштабної війни вкрай важливо тримати телефон та інші гаджети зарядженими. Але буває так, що смартфон вимикається у найнезручніший момент.  

Аби такого не сталося, ТиКиїв розповість основні лайфхаки, як продовжити роботу батареї телефонів на операційній системі Android. 

Вимкніть віджети на екрані

Віджети, наприклад погодний, роблять використання смартфона зручнішим. А анімовані шпалери виглядають красиво. Але вони споживають багато заряду. Від них можна тимчасово відмовитись.


Відмовтесь від автоматичного регулювання яскравості екрана

Ця функція дуже корисна. У темряві світло від екрана не ріже вам очі, а під сонцем екран не "сліпне". Але на регулювання витрачається заряд. Тому переведіть його у ручний режим і використовуйте найнижчий можливий рівень.

Активуйте темний режим

Це також дозволить заощадити заряд, але тільки для пристроїв з OLED/AMOLED-дисплеями. Більшість старих телефонів використовують LCD-екрани. Лише флагманські телефони від Samsung, OnePlus і Google перейшли на нові технології. Щоб показати чорний колір, пікселі на OLED/AMOLED-екрані фактично відключаються і перестають споживати енергію. Таким чином можна заощадити один годину заряду.


Скоротіть час очікування екрана

Дослідження показують, що середньостатистичний користувач смартфона зазирає на його екран 150 разів на день. Якщо час очікування при цьому складає 1 хвилину, то виходить, що екран світиться до двох з половиною годин на день. І це дуже багато. Якщо скоротити цей період до 15 секунд, то сукупний максимальний час знизиться до 40 хвилин. 

Контролюйте голосового помічника

Такі функції, як Bluetooth, NFC і GPS, хоч і корисні, але сильно розряджають телефон. Тому намагайтеся активувати їх, тільки коли вони дійсно потрібні. Голосовий помічник також споживає енергію, оскільки прослуховує телефон у фоновому режимі. Якщо ви не використовуєте таку функцію постійно, то перейдіть в налаштування і відключіть її.


Вимкніть вібрацію

Чим більше push-сповіщень ви отримуєте, тим швидше розрядиться ваш смартфон. Підраховано, що вібрація використовує більше заряду, ніж дзвінок. Тож відмовтесь від неї.

Використовуйте полегшені версії програм для Android

Деякі додатки мають так звані lite-версії. Вони мають дещо обмежений функціонал, але й заряд при цьому споживають теж обмежено.

Заряджайте телефон правильно та контролюйте температуру

Це універсальна порада для всіх смартфонів та техніки на літій-іонних акумуляторах загалом. Вони погано справляються із холодною погодою..Намагайтеся тримати телефон якомога тепліше, засовуючи його в кишеню пальта або у внутрішню кишеню, а не в сумку.
Після того, як ви прийшли з морозу, телефон не можна одразу ставити на зарядку. Його потрібно нагріти. Ідеальна температура навколишнього середовища має бути в межах +10…+40 градусів за Цельсієм.

Також важливо використовувати оригінальний зарядний пристрій. Краще трохи переплатити, аніж купувати новий смартфон. 

Нагадаємо, раніше ми писали про лайфхаки, які допоможуть вашому iPhone тримати заряд довше.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації