Introduct Group та Impulse Generator Fund створили продукт оптимізації бізнесу

Поділитися

Introduct Group та Impulse Generator Fund створили продукт оптимізації бізнесу

Introduct Group та Impulse Generator Fund створили продукт оптимізації бізнесу Фото: Getty Images

Міжнародна IT-компанія Introduct Group спільно з венчурним фондом Impulse Generator Fund створили продукт Loader. 

Introduct Group – це аутстаф та аутсорс IT-компанія з офісами в Україні, Естонії, Німеччині, ОАЕ та Молдові. На сьогодні у Introduct за плечима 340 успішно реалізованих проєктів для більш ніж 75 клієнтів в усьому світі. 

Impulse Generator Fund – це фонд, який надає підприємствам-початківцям на ранній стадії розвитку технічну експертизу та потужну міжнародну підтримку з метою прискорення їх виходу на ринок.  

Поєднавши свої знання та досвід, команда розробила проєкт Loader з нуля, що стало цікавим викликом для професіоналів. У січні 2023 року після 8 місяців ретельної роботи продукт вийшов у Live. 
 
У межах проєкту команди розробників створили сервіс, що дозволяє користувачам швидко та безпечно імпортувати, експортувати та видаляти необмежену кількість даних. 
 
Проєктом Loader займалися технічний радник Денис Єленок зі своєю командою з Introduct Group, а оперативно-адміністративну роботу виконували голова фонду Віталій Корнільцев та власне засновник стартапу. 

Технічна команда з трьох сініор-розробників (front та back-end), архітектора рішень та тестувальника крок за кроком успішно задовольнила всі потреби замовника. А саме опрацювання та маніпулювання даними та інтеграцію цих даних до 7 SaaS, таких як SalesForce, Zendesk, HubSpot та інших.  
 
Основні функції та завдання Loader охоплюють переміщення, копіювання та оновлення великих обсягів даних з однієї систему в іншу, тестування даних перед міграцією і адаптацією клієнта до нової SaaS або CRM.  

Все це стало можливим завдяки Impulse Generator Fund. Адже співпраця із ним – це унікальна можливість втілити в життя найсміливіші ідеї у світі IT-індустрії, зробити свій проєкт реальністю та обмінятися досвідом з командою справжніх професіоналів. 

Ми дуже пишаємося цим продуктом і раді почати з нього нашу історію! Попереду багато планів і захопливих проєктів! Ми відкриті до нових ідей та пропозицій!  – Віталій Корнільцев, керівник Impulse Generator Fund. 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
117949539_2632689196993778_4191878528112413600_n.jpeg - Марія Сартанія
Головна фанатка славнозвісного міста Києва. Злилась із його ритмом та красою.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації