Понад 30 світових зірок звернулися до українців зі словами підтримки

Поділитися

Понад 30 світових зірок звернулися до українців зі словами підтримки

Понад 30 світових зірок звернулися до українців зі словами підтримки Фото: UNITED24

Актори Метт Деймон, Морган Фрімен, Марк Гемілл, Майкл Кітон, Лієв Шрайбер, Джек Глісон, Джош Бролін, Ітан Гоук, Генрі Голдінг, Міша Коллінз, акторки Джулія Робертс, Мішель Монаган, Кетрін Винник, Габрієль Картеріз, журналістка та режисерка Шармін Обейд-Чиной, режисер Вес Андерсон, художник JR, фронтмени гуртів Imagine Dragons, Bring Me The Horizon, Pet Shop Boys, учасник гурту АВВА Б'єрн Ульвеус, спортсмени Олександр Усик, Андрій Шевченко, Еліна Світоліна, Андрій Ярмоленко, історик Тімоті Снайдер, астронавт Скотт Келлі, кантрі-співак Бред Пейслі, співачка та акторка Барбра Стрейзанд записали звернення до українців та світу. 

Це рік, якого ніхто з нас не хотів. Але рік, який показав мені натхнення, стійкість, витримку, силу українського народу, — Скотт Келлі, колишній астронавт NASA та амбасадор UNITED24.

Ви надихаєте весь світ. Ми будемо підтримувати вас стільки, скільки знадобиться. І ми сподіваємось на якнайшвидшу перемогу та мир, — Барбра Стрейзанд, співачка та акторка, амбасадорка UNITED24.

Ви у наших серцях та думках щодня, коли ми читаємо та стежимо за вашою боротьбою та стражданнями, — Вес Андерсон, американський кінорежисер та сценарист.

Ми думаємо про вас та посилаємо вам нашу любов, снагу й наші молитви, — Джулія Робертс, американська акторка й режисерка.

Знайте, що ваші хоробрість, стійкість, сила і гідність під час боротьби зі злом надихають увесь світ, — сказав Міша Коллінз. Зірка серіалу "Надприродне" записав ці слова українською мовою!

Ми молимося за те, щоб темрява зникла, та за те, щоб Україна була знову вільною, — режисерка, дворазова лауреатка премії "Оскар" Шармін Обейд-Чиной.


Увесь світ із глибоким захватом спостерігав за сміливістю, рішучістю та незламністю українського народу проти злочинного російського нападу. І нехай сила буде з вами! Завжди, — актор і амбасадор UNITED24 Марк Гемілл. 

 

Послухати світових зірок, які об’єдналися, щоб підтримати Україну та українців, можна за посиланням.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
IMG_8596.JPG - Дмитро Бачинський
Редактор новин та SMM ТиКиїв. Люблю говорити про важливе для Києва достовірно та швидко.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації